اجرای قوانین بانکی در فارس نسبت به دیگر استان ها متفاوت است

به گزارش وبلاگ ماریانا، حسین ذوالانوار در تبادل نظر با خبرنگاران، با اشاره به اینکه متأسفانه استان فارس همچنان با مسائل بیکاری درگیر است تأکید کرد: همه مردم فارس طی چند سال گذشته متوجه ظرفیت های این استان شده اند و دیگر نیازی به بازگو کردن آن ها نیست.

اجرای قوانین بانکی در فارس نسبت به دیگر استان ها متفاوت است

وی ادامه داد: قرار نیست در هرکجا که نامی از بیکاری به میان آمد فرصت های توسعه و اشتغال استان را مطرح کنیم زیرا بابیان این ظرفیت ها که نمی گردد جوانان را به کار مشغول کرد.

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه استان فارس نباید این شرایط را داشته باشند، گفت: گردشگری، پزشکی، صنعت و... و. از ظرفیت های فارس است اما گفتن این موارد دردی را از اشتغال فارس رفع نمی کند.

ذوالانوار اضافه کرد: چندین سال است داد از جذب سرمایه گذار زده ایم اما کدام سرمایه گذاری بزرگ در فارس صورت گرفته که بتوان بر روی آن حساب کرد و اشتغال بالای 200 نفر و یا 100 نفر را داشته باشد.

وی تأکید کرد: نگاه های سیاسی و سیاسی کاری بلای جان مردم فارس شده و هرکس که برای مدتی داد از یاری و جذب سرمایه گذار می زند و سپس می رود و باز مردم فارس می مانند و مسائل خودشان.

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: امروز بیشتر کارخانه ها فارس با تعطیل هستند و یا با ظرفیت بسیار پایین فعالیت می نمایند درحالی که صنعت یکی از موارد مهم اشتغال است که باید به آن ها توجه بسیار کرد.

ذوالانوار یادآور شد: بانک های استان فارس نیز که کمترین یاری را به توسعه اشتغال دارند درحالی که یکی از بیشترین سپرده گذاری ها در کشور مربوط به شهر شیراز که در این راستا دست بانک ها برای ارائه تسهیلات به اشتغال بازخواهد بود.

وی ادامه داد: قوانین و نظام بانکی درست و باید به آن ها عمل کرد اما مگر قوانین بانکی در استان فارس با دیگر استان های کشور متفاوت است که سرمایه گذاران و صنعتگران به راحتی می توانند در استان های دیگر تسهیلات و یاری های بانکی دریافت نمایند اما در فارس مسائل چند برابر می گردد.

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مگر می گردد قوانین بانکی در استان های کشور متفاوت باشد که امروز مردم استان برای دریافت تسهیلات باید روزها وقت خود را برای راضی کردن مدیران بانک از دست بدهند.

ذوالانوار تأکید کرد: صندلی مردم استان فارس و شهر شیراز بالاتر از آن است که بخواهد با خواهش از تسهیلات قانونی بانک ها استفاده نمایند درحالی که امروز بیشترین مراجعه نمایندگان به ما داد از بی عدالتی در سیستم بانکی فارس می زنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اجرای قوانین بانکی در فارس نسبت به دیگر استان ها متفاوت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای قوانین بانکی در فارس نسبت به دیگر استان ها متفاوت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید