قلندری در آستانه جدایی از فوتسال قم

به گزارش وبلاگ ماریانا، سعید قلندری در گفتگو با مهر، با اشاره به اینکه سال ها برای نماینده قم در لیگ برتر فوتسال به میدان رفته و هر سال در پایان فصل با بی مهری رو به رو شده، گفت: حدود 50 درصد مبلغ قراردادم از فصل گذشته را طلب دارم و از باشگاه شکایت کردم، از سال های قبل تر هم مطالباتی دارم که البته همه را بخشیدم. بحث بدهی باشگاه یک موضوع تکراری است که هر سال تکرار می شود.

قلندری در آستانه جدایی از فوتسال قم

فوتسالیست قمی در ادامه در خصوص شرایط نماینده قم برای حضور در لیگ برتر فوتسال گفت: در حالی که فقط 20 روز تا زمان اعلام شده برای آغاز لیگ برتر مانده، شرایط فوتسال قم همچنان نامشخص است و معلوم نیست آقایان قرار است چگونه و با چه برنامه ای وارد مسابقات شوند.

وی درباره شرایط فعلی خود گفت: دو ماه است به صورت انفرادی تمرین می کنم و شرایط مناسب خود را حفظ کردم. با دو تیم برای فصل بعدی رقابت ها صحبت هایی انجام دادم و به زودی مقصد بعدی من مشخص می شود. برای پیوستن به یک تیم دیگر یا باید قید طلب خود را بزنم و قراردادم را فسخ کنم و یا صبر کنم تا باشگاه شرایطش مشخص شود و پس از آن با تیم دیگری قرارداد ببندم.

گفتنی است با اعلام کمیته فوتسال، قرار است فصل جدید لیگ برتر با حضور 14 تیم از هفتم شهریور ماه آغاز شود و فوتسال قم در این رقابت ها یک نماینده دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قلندری در آستانه جدایی از فوتسال قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلندری در آستانه جدایی از فوتسال قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید