گل محمدی: مقابل نساجی بازی راحتی پیش رو نداریم

به گزارش وبلاگ ماریانا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش ملاقات ساده و راحتی برابر نساجی پیش رو ندارد.

گل محمدی: مقابل نساجی بازی راحتی پیش رو نداریم

به گزارش وبلاگ ماریانا، یحیی گل محمدی درباره حضور نیافتنش در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر نساجی اظهار کرد: لازم می دانم از همه اصحاب رسانه بابت اینکه حضوری نمی توانم مصاحبه کنم عذر خواهی کنم هر چند که اگر هم حضور داشتم به خاطر مسائل پیش آمده بنا به خواسته باشگاه امکان صحبت مقابل دوربینهای تلویزیون را نداشتم.

وی درباره ملاقات برابر نساجی هم گفت: می دانیم که در مقابل یک تیم خوب و با برنامه بازی داریم که فوتبال زیبا و خوبی را به نمایش می گذارند. باید به آقای فکری و همکارانش بابت این نوع فوتبالی که ارائه می دهند تبریک بگویم. بازی راحتی برای ما نخواهد بود ولی ما پرسپولیس هستیم و در مقابل هر تیمی برای دریافت سه امتیاز وارد زمین خواهیم شد. درست است که قهرمان شدیم ولی با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد و دوست دارم هوادارانمان از بازی بچه ها لذت ببرند. هرچند حضور فیزیکی ندارند ولی ما آنها را در قلب خودمان حس می کنیم.

وی توضیح داد: از اینکه برای سومین بار در فصل جاری باید در این شهر و استادیوم شهید وطنی حضور پیدا کنم واقعا خوشحالم. من خاطرات خوبی با این شهر و مردم دارم و هرگز این خاطرات را فراموش نخواهم کرد و با افتخار می گویم که من یک زمانی مربی این باشگاه بودم. برای مردم و تیم نساجی آرزوی موفقیت دارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گل محمدی: مقابل نساجی بازی راحتی پیش رو نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: مقابل نساجی بازی راحتی پیش رو نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید