اجرای طرح حریم سازی مدارس دخترانه در منطقه 19

به گزارش وبلاگ ماریانا، شهردار منطقه 19 اطلاع داد؛ طرح حریم سازی مدارس دخترانه در منطقه 19 از مدرسه فدک کلید خورد.

اجرای طرح حریم سازی مدارس دخترانه در منطقه 19

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی با اشاره به دستورالعمل طرح حمایت از توسعه و تجهیز مدارس اداره آموزش های شهروندی شهرداری تهران گفت: به همین دلیل طی بازدید از مدارس دخترانه محدوده منطقه، مدرسه فدک برای اجرای طرح حریم سازی انتخاب شد.

او افزایش امنیت و آرامش دانش آموزان را در ساعات استفاده از حیاط مدرسه علت اصلی اجرای طرح حریم سازی در مدارس دخترانه اعلام نمود و اضافه نمود: طی بازدید صورت گرفته از مدرسه فدک مشاهده شد که ساختمان های مسکونی اطراف به این مدرسه مشرف بوده و دیوارهای آن از ارتفاع کافی برخوردار نیستند. برای برطرف این مشکل نیز سازه مسقفی به مساحت 120 متر مربع و با ارتفاع 5/3 متر در حال اجرا است.

به گفته توکلی این سازه دارای ستون های فلزی و مجهز به سقف پلی کربنات بوده و ارتفاع آن باعث ایجاد حریم برای مدرسه و حفظ آرامش بصری دانش آموزان بویژه در ساعت زنگ ورزش می گردد.

شهردار منطقه اضافه نمود: با توجه به ظرفیت حیاط مدرسه فدک (دارا بودن زمین های بسکتبال و والیبال) اجرای این سازه به دانش آموزان این امکان را می دهد که بنا به سلیقه و اختیار خود از محوطه مدرسه استفاده نمایند.

این مسئول در بخش دیگری با اشاره به تجهیز و برطرف مسائل عمرانی مدارس اضافه نمود: به همین دلیل نیز برنامه بازدید از مدارس و احصاء نیازهای عمرانی آن ها در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "اجرای طرح حریم سازی مدارس دخترانه در منطقه 19" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح حریم سازی مدارس دخترانه در منطقه 19"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید