بهارستان پایتخت زیباتر می شود

به گزارش وبلاگ ماریانا، بهارستان عنوان پنجمین رویداد بزرگ نوروز 99 است که به همت معاونت فرهنگی و هنری سازمان زیباسازی شهر تهران اجرا می شود. قرار است با مشارکت هنرمندان رشته های مختلف هنری در این رویداد بزرگ و ارائه آثار هنری خلاق، بهار پایتخت زیباتر شود.

بهارستان پایتخت زیباتر می شود

وبلاگ ماریانا- زینب زینال زاده: رویداد بهارستان امسال به گفته فرزاد طالبی معاون فرهنگی و هنری شهری سازمان زیباسازی شهر تهران، با موضوع خیابان ولی عصر(عج) شکل می گیرد: بخش اعظمی از کارهای زیباسازی و اکران آثار هنری در این محدوده از شهر تهران انجام خواهد شد.

طالبی با اشاره به سلیقه شناسی شهروندان می گوید: امسال اطلاعاتی از سلایق شهروندان به دست آورده ایم و تلاش کردیم با مشارکت هنرمندان، آثار هنری ارائه شده متناسب با سلیقه و نظر شهروندان باشد.

به گفته او 22 میدان مهم و پرتردد پایتخت از جمله میدان راه آهن، ولی عصر(عج)، هفتم تیر و انقلاب مهم ترین نقاطی هستند که سازمان زیباسازی شهر تهران تمرکز ویژه ای روی آنها خواهد داشت.

طالبی به آثار هنری خلق شده در بهارستان 99 اشاره و عنوان می کند: آذین بندی معابر، نقاشی روی دیوارها و فضاهای محلی، نصب آثار حجمی و استفاده از آثار خطاطی و نقاشی های ویژه روی بنرها کارهایی است که در رویداد بهارستان از اواخر اسفند در تهران انجام می شود.

منبع: همشهری آنلاین

به "بهارستان پایتخت زیباتر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهارستان پایتخت زیباتر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید