بکارگیری 60 هزار نفر به همراه تجهیزات در نیروی زمینی ارتش برای مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ ماریانا، امیر سرتیپ جهانشاهی در همایش مدافعان سلامت نزاجا، با اشاره به بکارگیری 60 هزار نفر در نیروی زمینی ارتش برای مقابله با کرونا گفت: نیروی زمینی ارتش، با استفاده از تجربیات هشت سال دفاع مقدس و مردمیاری در حوادث غیرمترقبه، تجهیزات تخصصی خود را در مقابله با ویروس کرونا، به صحنه آورد.

بکارگیری 60 هزار نفر به همراه تجهیزات در نیروی زمینی ارتش برای مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ ماریانا به نقل از ارتش، امیر سرتیپ علی جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش و فرمانده قرارگاه پدافند زیستی این نیرو صبح امروز در همایش مدافعان سلامت که در محل ستاد نزاجا برگزار گردید، اظهار کرد: امروز گرد هم جمع شدیم تا از سجایای ارزشمند کادر پزشکی نزاجا که همانند دفاع مقدس برای خدمت به مردم کوشش کردند، قدردانی کنیم.

وی افزود: اگر در دفاع مقدس پزشکان در پشت جبهه ها به ارائه خدمت مشغول بودند، امروز این عزیزان در جبهه مقابله با ویروس کرونا در خط مقدم قرار دارند.

معاون هماهنگ کننده نزاجا افزود: نیروی زمینی ارتش، با استفاده از تجربیات هشت سال دفاع مقدس و مردمیاری در حوادث غیرمترقبه، تجهیزات تخصصی خود را در مقابله با ویروس کرونا، به صحنه آورد.

امیر سرتیپ جهانشاهی ادامه داد: نیروی زمینی ارتش در 24 استان و 264 شهر و 19 قرارگاه با بکارگیری 60 هزار نفر با پنج اقدام کلی فعالیت خود را شروع کرد که در این رابطه می توان به ایجاد 11 هزار تخت نقاهتگاهی، بکارگیری 28 مرکز درمانی نزاجا در سطح کشور، فراوری میلیون ها عدد ماسک، فراوری هزاران لیتر محلول ضدعفونی، برگزاری رزمایش همدلی و یاری مومنانه و هزاران اقدام دیگر اشاره نمود؛ البته این فعالیت ها تا ریشه کن شدن ریشه ویروس منحوس کرونا ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بکارگیری 60 هزار نفر به همراه تجهیزات در نیروی زمینی ارتش برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بکارگیری 60 هزار نفر به همراه تجهیزات در نیروی زمینی ارتش برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید