ترامپ امروز شخص بسیار مهمی را عفو می نماید

به گزارش وبلاگ ماریانا، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه گفت، فردا یک فرد بسیار، بسیار مهم را عفو می نماید؛ اما این فرد ادوارد اسنودن، کارمند آژانس امنیت ملی یا مایکل فلین، مشاور سابق امنیت ملی نخواهد بود.

ترامپ امروز شخص بسیار مهمی را عفو می نماید

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ روز گذشته در حالی که سوار بر هواپیمای خود بود، اظهار کرد: فردا شخص بسیار، بسیار مهمی را عفو خواهم کرد.

روز 15 اوت (25 مرداد)، ترامپ در یک کنفرانس خبری ضمن طرح این ادعا که از شرایط اسنودن مطلع نبوده، گفت که عفو ادوارد اسنودن را آنالیز می نماید.

در ژوئن 2013، اسنودن به روزنامه های واشنگتن پست و گاردین، مقدار زیادی مطالب طبقه بندی شده درباره برنامه های نظارتی گسترده ای تحویل داد که تلفن، ایمیل و داده های مرورگر اینترنت تقریباً تمام مردم ایالات متحده را- با وجود قانونی آمریکایی که جاسوسی از آمریکایی ها بدون حکم دادگاه را منع می نماید- گردآوری نموده بود! اسنودن بعد از افشاگری های خود به هنگ کنگ فرار کرد، اما بعد از روبرو شدن با قانون استرداد به آمریکا، درخواست پناهندگی در روسیه را داد؛ جایی که در سال 2013 به او اجازه سکونت 3 ساله داد که او نیز این جواز را در سال 2017 تمدید کرد.

مایکل فلین نیز به انجام اظهارات غلط و فریب کارانه به اف بی آی، در ارتباط با ماهیت تماس های بین کارزار ترامپ و سرگئی کیسلیاک، سفیر روسیه در آمریکا در بحبوحه کارزار انتخاباتی 2016 متهم شده بود. او دو بار در این اتهامات مقصر شناخته شد. وی بعداً این دادخواست را رد، و بر این پافشاری کرد که مأموران اف بی آی عمداً او را گمراه نموده اند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ امروز شخص بسیار مهمی را عفو می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ امروز شخص بسیار مهمی را عفو می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید