جزئیات برگزاری آزمون های زبان انگلیسی EPT و مهارت های زبان عربی دانشگاه آزاد

به گزارش وبلاگ ماریانا، آزمون های زبان انگلیسی EPT و مهارت های زبان عربی دانشگاه آزاد 22 خرداد ماه در 19 حوزه امتحانی طبق هماهنگی بعمل آمده با وزارت بهداشت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می گردد.

جزئیات برگزاری آزمون های زبان انگلیسی EPT و مهارت های زبان عربی دانشگاه آزاد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ ماریانا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بهروز طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: آزمون های زبان انگلیسی EPT و مهارت های زبان عربی دانشگاه آزاد اسلامی در موعد مقرر یعنی صبح روز پنج شنبه مورخ 22 خرداد ماه جاری بطور همزمان در حوزه تهران و هجده حوزه امتحانی با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی برگزار می گردد.

طهماسب کاظمی اضافه نمود: از آنجایی که آزمون زبان دانشگاه آزاد اسلامی ویژه دانشجویان دکتری این دانشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا از اسفند ماه گذشته برگزار نشده بود، با توجه به شرایط حاضر و با هماهنگی به عمل آمده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آزمون اسفند ماه با تاخیر سه ماهه در روز پنجشنبه 22 خرداد ماه برگزار می گردد.

وی با اشاره به افزایش حوزه های امتحانی در این دوره توضیح داد: به منظور رفاه دانشجویان و در راستای کاهش تردد بین استانی تعداد 7 شهر شامل اردبیل، ارومیه، گرگان، اراک، همدان،قزوین و خرم آباد به فهرست حوزه های امتحانی این آزمون اضافه شده است.

وی با اشاره به فرصت مجدد ثبت نام برای داوطلبان در نوبت اول به تاریخ 26 بهمن ماه ، نوبت دوم به تاریخ 17 فروردین ماه و نوبت سوم به تاریخ 10 خرداد ماه، گفت: در نهایت مقرر شد این آزمون با حضور دوازده هزار و 420 نفر در 19 حوزه امتحانی در تاریخ 22 خرداد ماه جاری برگزار گردد.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش با اشاره به رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی در این آزمون توضیح داد: استفاده از ماسک و دستکش توسط داوطلبان و عوامل اجرایی الزامی است. مسئولان حوزه های برگزاری آزمون موظفند از ورود داوطلبان بدون ماسک و دستکش به حوزه جلوگیری به عمل آورند. همچنین به دلیل رعایت مسائل بهداشتی پذیرایی از داوطلبان در خلال برگزاری آزمون انجام نخواهد شد.

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از تجمع داوطلبان در ورودی ساختمان محل برگزاری آزمون، درب حوزه های امتحانی حداقل دو ساعت قبل از آغاز برگزاری آزمون یعنی هفت صبح باز می گردد، همچنین به منظور جلوگیری از تجمع داوطلبان، برگزاری آزمون متناسب با تعداد داوطلبان در بیش از یک ساختمان برگزار می گردد و محل استقرار داوطلبان در هر ساختمان در کمترین فاصله از درب ورودی در نظر گرفته شده و راستا حرکت داوطلبان به گونه ای طراحی شده که در هنگام ورود و خروج تجمعی ایجاد نگردد. همچنین فاصله استاندارد چیدمان جایگاه در این دوره معادل حداقل 1/6 متر رعایت خواهد شد.

کاظمی اضافه نمود: به جهت کاهش تردد بین استانی داوطلبان، استثنائاً در این دوره از آزمون زبان شرکت کارکنان و اعضای هیات علمی در آزمون محل اشتغال بلا مانع اعلام شد.

وی با اشاره به برگزاری ماهانه این آزمون از داوطلبانی که دارای علائم بیماری هستند خواست به جهت رعایت مسائل بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری در این دوره از آزمون شرکت نکنند.

انتهای پیغام /

منبع: خبرگزاری فارس

به "جزئیات برگزاری آزمون های زبان انگلیسی EPT و مهارت های زبان عربی دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری آزمون های زبان انگلیسی EPT و مهارت های زبان عربی دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید