عروسی 5 هزار نفری امیری با دعوت بیرانوند!

به گزارش وبلاگ ماریانا، علی خیلی گردن من حق دارد و آرزوی بهترین ها را دارم. ولی پدر خانمم به او گفت که اگر می گردد شما برو چون بخش اعظمی از این مردم به خاطر تو آمده اند.

عروسی 5 هزار نفری امیری با دعوت بیرانوند!

وحید امیری می گوید که حدود پنج هزار نفر در مراسم عروسی او شرکت کردند و 3800 پرس غذا سرو شد.

به گزارش ورزش سه، شب گذشته وحید امیری میهمان برنامه فوتبال برتر محمدحسین میثاقی بود. یکی از نکات جالبی که ستاره سرخ ها اعلام کرد، درباره مراسم عروسی اش بود. جایی که حدود 5 هزار نفر برای تبریک ازدواج امیری به مراسم عروسی او رفتند و شبی خاطره انگیز را برایش رقم زدند.

وحید امیری در مورد تعداد میهمانان می گوید: من خودم هم ابتدا آمار نداشتم اما وقتی که صاحب رستوران آمد حساب , کتاب کند، گفت 3800 پرس غذا داشتید. اما یک خاطره خوب بود و این ها همه لطف و محبت مردم لرستان است که آن شب من و مردم را سورپرایز کردند.

وی اضافه نمود: فکر کنم 700-800 نفر را دعوت کردیم. آنجا مراسم همینطور است و تعداد بالاست اما فکر نمی کردیم این تعداد بیایند.

سپس میثاقی گفت که آیا بیرانوند در این ماجرا مقصر بوده؟ که امیری گفت: علی همواره برادر من و کنار من بوده. آن شب ما با صبای قم بازی داشتیم و حتی کولاک و برف هم در راستا بود. آن شب علی من را تنها نگذاشت و کنارم آمد. علی خیلی گردن من حق دارد و آرزوی بهترین ها را دارم. ولی پدر خانمم به او گفت که اگر می گردد شما برو چون بخش اعظمی از این مردم به خاطر تو آمده اند.

منبع: عصر ایران

به "عروسی 5 هزار نفری امیری با دعوت بیرانوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عروسی 5 هزار نفری امیری با دعوت بیرانوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید