مانه: بازی کنار صلاح و فرمینو آسان است

به گزارش وبلاگ ماریانا، سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول از حضور کنار محمد صلاح و روبرتو فرمینو ابراز ضایت دارد.

مانه: بازی کنار صلاح و فرمینو آسان است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ماریانا، سادیو مانه، محمد صلاح و روبرتو فیرمینو در دو سال گذشته خط حمله فوق العاده ای را در ترکیب لیورپول تشکیل داده و یکی از دلایل پیروزیت مرسی سایدی ها لقب گرفته اند. حالا سادیو مانه مدعی شد هر بازیکنی کنار صلاح و فیرمینو بازی کند خوش شانس است و آنها باعث می شوند وی کار آسان تری در میدان داشته باشد.

سادیو مانه گفت: من همواره گفته ام بازی کردن کنار بازیکنانی چون محمد صلاح و روبرتو فیرمینو آسان است و در واقع من خوش شانس هستم که کنار چنین بازیکنان خوبی به میدان می روم. هر بازیکنی از حضور در ترکیب کنار صلاح و فرمینو لذت می برد، زیرا آنها بازیکنان باکیفیتی بوده و کاری می نمایند شرایط در میدان برای شما آسان گردد.

همه ما از کشورهای مختلف بوده و به زبان های مختلف صحبت می کنیم، اما من فکر می کنم فوتبال یک زبان جهانی است و همه می توانند با این زبان صحبت نمایند و این موضوع در خصوص من، صلاح و فیرمینو صادق است.

کار کردن زیر نظر یورگن کلوپ؟ من کوشش می کنم نشان دهم کلوپ چقدر روی نیمکت لیورپول پیروز بوده است. همه می توانند عملکرد کلوپ برای لیورپول را مشاهده نموده و متوجه شوند وی چه کیفیت بالایی دارد. کلوپ به خوبی می داند چگونه با بازیکنان برخورد نموده و از چه ادبیاتی استفاده کند. کلوپ یک سرمربی برنده بوده و نفوذ زیادی در بین بازیکنان دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مانه: بازی کنار صلاح و فرمینو آسان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانه: بازی کنار صلاح و فرمینو آسان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید