ونتورا: اگر صعود کنیم، کاری عادی انجام داده ایم، ذات فوتبال ایتالیا با صعودهای سخت عجین شده است

به گزارش وبلاگ ماریانا، سرمربی تیم ملی ایتالیا به آخرین بخت تیمش برای صعود به جام جهانی 2018 امیدوار است.

ونتورا: اگر صعود کنیم، کاری عادی انجام داده ایم، ذات فوتبال ایتالیا با صعودهای سخت عجین شده است

به گزارش وبلاگ ماریانا، جامپیرو ونتورا در کنفرانس خبری پیش از بازی برگشت تیمش مقابل سوئد در پلی آف انتخابی جام جهانی 2018 در قاره اروپا از اتحاد لاجوردی ها برای جبران شکست یک بر صفر دور رفت در زمین حریف و صعود به روسیه سخن گفت.

سرمربی تیم ملی ایتالیا درباره بازی گفت: مسلما تغییراتی در این بازی خواهیم داشت چون تنها 3 روز از بازی رفت گذشته و بعضی بازیکنان خسته هستند. امیدواریم این تغییرات، مثبت باشد و به پیروزی بینجامد اما این موضوع فقط در خاتمه رقابت معین می گردد. اتفاقات بازی رفت را به به خوبی بررسی نموده ایم. این بازی برای ما بسیار مهم است و از روزی که سرمربی ایتالیا شده ام، همواره نبردهای حساسی را تجربه نموده ام. از وقتی در گروه اسپانیا قرار گرفتیم، متوجه شدیم باید برای پیروزی در پلی آف بجنگیم. ذات فوتبال ایتالیا با تنگناها و صعودهای سخت تنیده شده است.

ونتورا در ادامه اضافه کرد: برای صعود به همه فاکتورها احتیاج داریم. تاکتیک، شجاعت و اراده و انگیزه. اگر همه این ها را با هم داشته باشیم، موفقیت تضمین می گردد اما تنها اراده کافی نیست. در بازی رفت کمبود بعضی از عناصر مثبت را حس کردیم و این بار دیگر خبری از ضعف ها نخواهد بود. بونوچی مجبور شده با ماسک محافظ بازی کند. انتظار دارم برخلاف بازی رفت در این رقابت، داور بیش تر مراقب بازیکنان باشد. ما ایتالیا هستیم و اگر صعود کنیم، کاری عادی انجام داده ایم اما اگر حذف شویم، فاجعه ای بزرگ رقم می خورد.

منبع: تسنیم

به "ونتورا: اگر صعود کنیم، کاری عادی انجام داده ایم، ذات فوتبال ایتالیا با صعودهای سخت عجین شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ونتورا: اگر صعود کنیم، کاری عادی انجام داده ایم، ذات فوتبال ایتالیا با صعودهای سخت عجین شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید