اجرای طرح محدودیت تردد در ورزشگاه شهید کاظمی

به گزارش وبلاگ ماریانا، باشگاه پرسپولیس، با توجه به در پیش بودن آغاز مجدد تمرینات و در راستای اجرای صحیح و دقیق پروتکل های بهداشتی، طرح محدودیت تردد در ورزشگاه شهید کاظمی را اجرا خواهد کرد.

اجرای طرح محدودیت تردد در ورزشگاه شهید کاظمی

به گزارش وبلاگ ماریانا به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام حسین خبیری، معاون اجرایی باشگاه، با توجه به هماهنگی های اجرا شده با رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه، مهدی رسول پناه، بر رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی اعضای محترم تیم، از روز شنبه طرح محدودیت تردد در ورزشگاه شهید کاظمی، به ویژه در زمان های حضور اعضای تیم و در محل های مورد استفاده ایشان، به مرحله اجرا در خواهد آمد.

بر اساس این طرح، ضمن ممانعت از حضور افراد غیر از اعضای کانون هواداران، از همکاران و پرسنل باشگاه غیر از نیروهای این مجموعه ورزشی نیز خواسته شده است مگر در موارد ضروری که با انجام هماهنگی ها خواهد بود به مجموعه مراجعه نکنند و از تردد در آن به ویژه در زمان حضور اعضای تیم، خودداری کنند.

در این بخشنامه آمده است؛ تردد افراد در محل های تمرینات و استقرار اعضای تیم، همچون رختکن، زمین چمن، سالن بدنسازی و استراحتگاه، فقط با هماهنگی پیروانی، مدیر تیم مجاز خواهد بود.

باشگاه پرسپولیس همچنین با اعلام این که دلتنگی هواداران برای تیم محبوبشان را عمیقا درک می کند، از آن ها و همچنین کنندگان رسانه های گروهی تقاضا دارد، با توجه به این که تمرینات، پشت درهای بسته خواهد بود، برای حفظ سلامت خود و اعضای تیم از تجمع برابر در ورودی مجموعه ورزشی شهید کاظمی نیز خودداری کنند.

  • بندجنجالی پروتکل بهداشتی لیگ برتر|هر تیمی 5 کرونایی داشته باشد، معلق می شود
منبع: همشهری آنلاین

به "اجرای طرح محدودیت تردد در ورزشگاه شهید کاظمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح محدودیت تردد در ورزشگاه شهید کاظمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید