تا خاتمه امسال، 3 بازار میوه و تره بار جدید راه اندازی می گردد

به گزارش وبلاگ ماریانا، شهردار منطقه 11 تهران گفت: با پیگیری های در دست انجام سه پروژه بازار میوه و تره بار تا انتها امسال آماده و تعداد بازارهای میوه و تره بار فعال این منطقه به 9 بازار خواهد رسید.

تا خاتمه امسال، 3 بازار میوه و تره بار جدید راه اندازی می گردد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11، نصراله آبادیان با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای ارتقای سرانه رفاهی ساکنین محله های مرکزی شهر تهران و دسترسی به مایحتاج عمومی و مواد غذایی با کیفیت و قیمت مناسب اضافه نمود: در حال حاضر 6 بازار میوه و تره بار در محله های این منطقه فعال هستند که طی توافق های صورت گرفته 3 قطعه زمین برای راه اندازی بازارهای میوه و تره بار جدید به سازمان میادین میوه و تره بار شهر تهران تحویل داده شد.

آبادیان ادامه داد: یک قطعه زمین به مساحت 164 متر مربع در محله انقلاب واقع در خیابان برداران مظفر نبش کوچه سرمد و زمین دیگری در محله راه آهن به متراژ 202 متر مربع در خیابان شوش شرقی، حدفاصل کوچه بیگلری اصل و شریفی و همچنین یک قطعه زمین در محله نفت واقع در خیابان رباط کریم، نرسیده به خیابان انبار نفت، گاراژ رحیمی به متراژ تقریبی 200 متر مربع برای آماده سازی و راه اندازی بازار میوه و تره بار تحویل سازمان میادین شده است.

شهردار منطقه 11 یاد آور شد: عملیات اجرایی بازار میوه و تره بار محله انقلاب تقریبا تمام شده و به زودی به بهره برداری می رسد. همچنین بیش از 50% عملیات راه اندازی بازار تره بار محله انقلاب هم تمام شده و بازار تره بار محله انبار نفت نیز در مرحله دیوار کشی است که پیش بینی می گردد بهره برداری از آن ها تا انتها امسال انجام گردد.

او همچنین بیان نمود: یک قطعه زمین نیز در محله شیخ هادی واقع در ضلع شمال شرقی میدان حر به متراژ 590 متر مربع در حال اخذ مجوز هستیم و در محله نواب هم در حال مکان یابی و رایزنی هستیم تا با هماهنگی سازمان نوسازی شهر تهران و موافقت سازمان میادین میوه و تره بار برای ساخت و راه اندازی بازار میوه و تره بار اقدام گردد.

آبادیان در مورد بازارهای میوه و تره بار فعال در محله های مرکزی شهر تهران گفت: بازارهای نواب، عباسی، قلمستان، بهارلو، جمالزاده و فروزش در حال حاضر فعالیت روزانه دارند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "تا خاتمه امسال، 3 بازار میوه و تره بار جدید راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا خاتمه امسال، 3 بازار میوه و تره بار جدید راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید