ترامپ: ماتیس وحشتناک بود روزی قصه واقعی او را می گویم!

به گزارش وبلاگ ماریانا، ایسنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا با حمله مجدد به جیمز ماتیس، وزیر دفاع سابق دولتش را یک وزیر وحشتناک خوانده و وعده داد روزی داستان واقعی او را بگوید.

ترامپ: ماتیس وحشتناک بود روزی قصه واقعی او را می گویم!

به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با حمله به جیمز ماتیس، وزیر دفاع سابق دولتش که اخیرا از مدیریت وی در قبال اعتراضات به قتل جورج فلوید انتقاد کرد، گفت که او را الکی بزرگش نموده اند.

ترامپ در توئیتی نوشت: ماتیس ژنرالی است که بیش از همه او را الکی بزرگش نموده اند. او زیاد حرف زد اما هرگز موفقیتی به بار نیاورد. او وحشتناک بود.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه توئیت نوشت: یک روز من داستان واقعی او کسانی دیگر را - هم خوب و هم بد- خواهم گفت.

در عین حال ترامپ در پستش به یک توئیت گرگ جاف، خبرنگار روزنامه واشنگتن پست ارجاع داد؛ توئیتی که یک مقاله منتشر شده در پایگاه خبری محافظه کار American Greatness با تیتر ژنرال ماتیس به آمریکا و تفنگداران دریایی خیانت نموده است به آن ضمیمه شده بود. این مقاله روز شنبه به قلم سباسشن گورکا، کسی که برای حدود هفت ماه از ژانویه 2017 تا اوت 2017 به عنوان معاون دستیار ترامپ خدمت کرد.

جاف اظهار کرد، امیدوار است مردم این مقاله ر ا بخوانند و بیندیشند.

او در مقاله نوشت: من یک تفنگدار دریایی نیستم اما آنها را میشناسم. جیم ماتیس تفنگدار دریایی نیست.

گورکا پیش از این برای مدت دو سال در دانشگاه تفنگداران دریایی در کوآنتیکو آموزش دیده است.

اخیرا جیمز ماتیس با انتشار مقاله ای ترامپ را متهم به اختلاف ایجاد کردن بین آمریکایی ها نموده و به استفاده وی از نظامیان آمریکایی برای فروخواباندن اعتراضات علیه قتل جورج فلوید به دست پلیس حمله کرد.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ: ماتیس وحشتناک بود روزی قصه واقعی او را می گویم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: ماتیس وحشتناک بود روزی قصه واقعی او را می گویم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید