جلسه انصاری فرد با گل محمدی و پیروانی

به گزارش وبلاگ ماریانا، سرمربی و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس یک روز پس از رجحان مقابل تراکتور تبریز نشستی با مدیرعامل این باشگاه داشتند.

جلسه انصاری فرد با گل محمدی و پیروانی

به گزارش وبلاگ ماریانا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل محمدی و افشین پیروانی امروز (دوشنبه) برای پیگیری امور مربوط به تیم در باشگاه حضور پیدا کردند. یحیی گل محمدی که از هر فرصتی برای بررسی مسائل فنی تیم بهره می گیرد، در جریان این حضور برای دومین بار از روز گذشته، فیلم بازی با تراکتور را بررسی کرد و همکارانش هم به او گزارش هایی ارائه خواهند کرد.

سرمربی سرخپوشان در جریان مشاهده فیلم بازی از برخی تصمیم های داوری نیز متعجب بود و آنها را به افشین پیروانی و مدیر روابط عمومی باشگاه منتقل کرد. همچنین یلوه و خبیری، معاونان باشگاه درباره برخی برنامه ها هماهنگی هایی با پیروانی و گل محمدی داشتند.

مواردی چون؛ اعلام خطای بی مورد در جریان حمله و موقعیت گل و برخی کارت های زرد صادره برای سرخپوشان و دیگر اتفاقات از موارد مورد اشاره پیروانی و گل محمدی در بازی دیروز بود.

در ادامه یحیی گل محمدی و افشین پیروانی در جریان جلسه خود با انصاری فرد ضمن بیان این نکات، موارد کاری دیگر مربوط به تیم و برنامه ریزی ها را با مدیرعامل و مسئولان باشگاه در میان گذاشتند و گل محمدی برنامه های تمرینی، پروازها و سفرها با توجه به فشردگی بازی های مهم و شش امتیازی در لیگ و آسیا را به باشگاه گفت.

گل محمدی و پیروانی درباره مسائل مالی در تیم هم مفصل با انصاری فرد صحبت کردند. گل محمدی خواستار حل مسائل مالی شد تا تیم و بازیکنان با آرامش و تمرکز به کار خود ادامه دهند.

همچنین یحیی گل محمدی قبل از بازگشت مدیرعامل پرسپولیس به باشگاه از فرصت استفاده کرده و فیلم بازی پرسپولیس و تراکتور را مشاهده کرد. او علاوه بر بررسی فنی بازی نکاتی را درباره داوری با پیروانی و مسئولان باشگاه در میان گذاشت و برنامه های سفر و تمرین را با توجه به فشردگی بازی های شش امتیازی در لیگ و آسیا را به پیروانی و باشگاه اعلام داشت. این برنامه بعد از بازگشت انصاری فرد از فدراسیون به باشگاه در اختیار وی قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جلسه انصاری فرد با گل محمدی و پیروانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه انصاری فرد با گل محمدی و پیروانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید