خبرنگاران تجهیزات و ماشین آلات حمل زباله ضد عفونی می شوند

به گزارش وبلاگ ماریانا، تبریز - خبرنگاران - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز گفت: تجهیزات و ماشین آلات حمل زباله با مواد گند زدا و ضد ویروس، ضدعفونی می شوند.

خبرنگاران تجهیزات و ماشین آلات حمل زباله ضد عفونی می شوند

علیرضا اصغری روز دوشنبه در جمع وبلاگ ماریانا افزود: با توجه به تاکید مسئولان بهداشتی کشور و استان، اقدامات بازدارنده و پیشگیری کننده در حوزه مدیریت پسماند از سوی این سازمان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در حال اجرا است.

وی افزود: طی بخشنامه ای، تمامی معاونین خدمات شهری شهرداری های مناطق ده گانه و پیمانکاران حوزه خدمات شهری، ملزم به استفاده از مواد گندزدا و ضد ویروس جهت پاکسازی و ضد عفونی کردن تجهیزات و ماشین آلات حمل زباله ، به ویژه خودروهای حمل پسماندهای پزشکی شدند و سازمان به صورت تمام وقت پیگیر موضوع است.

اصغری همچنین در خصوص سلامت پاکبانان، گفت: تمامی پیمانکاران حوزه خدمات شهری ملزم به تهیه ملزومات بهداشتیاز قبیل ماسک و دستکش برای پاکبانان هستند و نحوه فراهم سازی و توزیع این امکانات را رصد می کنیم.

مدیرعامل سازمان پسماند کلانشهر تبریز با بیان اینکه تنظیف تبریز به مدد 2 هزار پاکبان انجام می شود، بر لزوم تضمین سلامت آنان به عنوان تامین کنندگان سلامت و بهداشت شهروندان تاکید کرد.

در کلان شهر 1.8 میلیون نفری تبریز روزانه بیش از یکهزار و 200 تن زباله تولید می شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تجهیزات و ماشین آلات حمل زباله ضد عفونی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تجهیزات و ماشین آلات حمل زباله ضد عفونی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید