خبرنگاران توزیع 230 بسته بهداشتی هلال احمر ایجرود میان بیماران خاص

به گزارش وبلاگ ماریانا، زنجان - خبرنگاران - رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود گفت: 230 بسته بهداشتی به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در بین بیماران خاص و خانوارهای کم برخوردار 40 روستای این شهرستان توزیع شد.

خبرنگاران توزیع 230 بسته بهداشتی هلال احمر ایجرود میان بیماران خاص

علی محمدی روز یکشنبه به رسانه ها گفت: با توجه به تاکیدات رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی و شیوع بیماری کرونا در کشور و آسیب پذیری این بیماران، توزیع بسته های بهداشتی بین بیماران سرطانی و خاص شامل دیالیزی، تالاسمی، هموفیلی، CF-EB-MS و متابولیک در سطح شهرستان ایجرود انجام شد.

وی گفت: با هماهنگی انجمن های بیماران خاص و شناسایی آنان 150 بسته بهداشتی از سوی داوطلبان جمعیت هلال احمر در اختیار بیماران قرار گرفت.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود گفت: علاوه بر این، 80 بسته بهداشتی نیز با کمک خیرین شهرستان در بین خانوارهای کم برخوردار توزیع شد.

محمدی اضافه کرد: 230 بسته بهداشتی توزیع شده برای بیماران خاص و خانوارهای کم برخوردار شهرستان ایجرود حاوی ماسک و ژل ضد عفونی کننده دست بود.

وی به آماده سازی مرکز مراقبت از بیماران بهبود یافته از کرونا اشاره کرد و ادامه داد: 2 نقاهتگاه به ظرفیت 170 نفر با تلاش نیروهای هلال احمر شهرستان ایجرود آماده سازی و 90 تخته پتو نیز اهدا شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود گفت: تجهیز نقاهتگاه شهرستان ایجرود با مشارکت جمعیت هلال احمر و شبکه بهداشت این شهرستان محقق شد.

محمدی گفت: دوخت ملحفه توسط داوطلبان برای نقاهتگاه های شهرستان با همکاری فنی و حرفه ای از دیگر اقدامات هلال احمر ایجرود است.

وی تاکید کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان از آغاز شیوع کرونا و مقابله با این ویروس اقدام به تب سنجی و غربالگری در ورودی و خروجی ایجرود با همکاری کارکنان، اعضای داوطلب و جوانان کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران توزیع 230 بسته بهداشتی هلال احمر ایجرود میان بیماران خاص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران توزیع 230 بسته بهداشتی هلال احمر ایجرود میان بیماران خاص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید