رشد فروش اپل واچ در سه ماهه سوم سال 2019

به گزارش وبلاگ ماریانا، اپل در زمینه فروش ساعت های هوشمند در سه ماه سوم سال 2019 رقیبان خود را پشت سر گذاشت و در رتبه اول نهاده شد.

رشد فروش اپل واچ در سه ماهه سوم سال 2019

به گزارش خبرنگار ، اگر به این فکر می کردید که عملکرد اپل در زمینه فروش گوشی های هوشمند بسیار تأثیرگذار است و در این زمینه بسیار پیروزیت آمیز بوده، اشتباه فکر نکرده اید. بر اساس پیش بینی های متخصصان در ماه های گذشته، این شرکت پیروز به فروش یک دستگاه از هر سه دستگاه در دنیا شده است و فروش اپل واچ ها در سه ماه اخیر امسال می تواند تعجب همگان را برانگیزد.

بر اساس گزارش جدیدی که از فروش شرکت اپل در امسال منتشر شده، اپل امسال از هر دو ساعت هوشمند یک سهم داشته و توانسته است بین ماه های جولای و سپتامبر امسال در مجموع 14.2 میلیون دستگاه ساعت هوشمند فروخته شده در دنیا، 6.8 میلیون اپل واچ بفروشد. میزان فروش جمعی ساعت های هوشمند در دنیا حدود 42 درصد رشد را نسبت به سال گذشته نشان می دهد و همین مسئله نتیجه شرکت اپل را قابل توجه می نماید. بالا رفتن میزان فروش ساعت های هوشمند در دنیا نکته قابل توجهی است، اما بالا بردن میزان فروش یک شرکت در میان این همه شرکت، هنری است که تنها اپل توانسته است پیروز به انجام آن گردد.

اپل در سه ماه سوم سال 2018 حدود 45 درصد از فروش ساعت های هوشمند دنیا را به خود اختصاص داده بود، اما امسال تا 2.3 میلیون دستگاه بیشتر نسبت به سال های قبل فروخته بود که این میزان در سه ماه سوم به میزان 4.5 میلیون دستگاه افزایش یافت. نکته جالب این است که اپل این میزان فروش را بدون یاری دریافت فروش اپل واچ سری 5 خود که کمی قبل از ماه جولای معرفی گردید، به دست آورده است.

در این گزارش دیده می گردد که شرکت سامسونگ با اختلاف بسیار زیادی در رده دوم فروش ساعت های هوشمند دنیا قرار گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رشد فروش اپل واچ در سه ماهه سوم سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد فروش اپل واچ در سه ماهه سوم سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید