رضایی: خوشحالیم سعیدی اولین مصاحبه اش در پست جدید را علیه ورزش جانبازان و معلولین انجام داد

به گزارش وبلاگ ماریانا، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک از اظهارات امروز کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک انتقاد کرد.

رضایی: خوشحالیم سعیدی اولین مصاحبه اش در پست جدید را علیه ورزش جانبازان و معلولین انجام داد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ماریانا، کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک امروز در گفت وگویی با روابط عمومی این کمیته با تکذیب اختصاص 30 میلیارد تومان از سوی دولت برای بازی های المپیک 2020 توکیو گفت: ادعای افزایش تخصیص 30 میلیارد تومان بودجه برای المپیک 2020 به کمیته ملی المپیک کذب محض است و انتظار می رود عزیزانی که به مبانی بودجه آشنایی ندارند از اظهار نظر در این باره خودداری کنند. دو ردیف متفرقه بودجه کمیته ملی المپیک در سال جاری (1398) 14.400 و 18.400 میلیارد تومان بوده است و در جدول بودجه سال 1399 هم دو ردیف بودجه متفرقه مانند سال 1398 وجود دارد.

روی صحبت های سعیدی که هفته گذشته عنوان شد دبیرکل کمیته خواهد بود و امضای حکمش فقط منوط به معرفی خزانه دار این کمیته است، با هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک بود؛ چرا که رضایی طی یکی دو روز اخیر از عدم اختصاص بودجه برای بازی های پارالمپیک انتقاد کرده بود.

رضایی در این باره به خبرنگار ورزشی وبلاگ ماریانا گفت: خوشحالیم که کیکاووس سعیدی اولین مصاحبه اش در پست جدید را علیه ورزش جانبازان و معلولین انجام داده است. ما حاضریم هر دو طرف با مدارک خود بیایند و مقابل رسانه ها و وبلاگ ماریانا قرار بدهیم و همه چیز را نشان بدهیم.

وی ادامه داد: صحبت های من درخصوص شرایط بودجه ارتباطی با اختصاص بودجه برای حوزه المپیک نداشته و من فقط از عدم اختصاص بودجه برای پارالمپیک انتقاد کردم. حالا که این مقام مسئول در کمیته ملی المپیک اینگونه صحبت کرده، پیشنهاد می کنم مدارک شان را بیاورند و ما هم این کار را انجام بدهیم تا ببینیم حق با کدام طرف است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضایی: خوشحالیم سعیدی اولین مصاحبه اش در پست جدید را علیه ورزش جانبازان و معلولین انجام داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: خوشحالیم سعیدی اولین مصاحبه اش در پست جدید را علیه ورزش جانبازان و معلولین انجام داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید