سرمربی داماش: اگر به کسی آسیبی نرسد از آغاز مسابقات استقبال می کنیم

به گزارش وبلاگ ماریانا، سرمربی داماش گیلان می گوید اگر آسیبی به کسی نرسد، آغاز مسابقات فوتبال اتفاق خوبی است.

سرمربی داماش: اگر به کسی آسیبی نرسد از آغاز مسابقات استقبال می کنیم

مازیار ربیعی فر سرمربی داماش گیلان در گفت وگو با وبلاگ ماریانا، درباره آغاز مسابقات فوتبال بعد از ماه رمضان و از سرگیری تمرینات تیم های فوتبال برای آمادگی این رقابت ها گفت: به نظر من اگر صدمه ای به بازیکنان و کسی نخورد، خوب است که مسابقات برگزار شوند. گفته شده این شرایط در مهر ماه و پاییز بدتر می گردد. اگر مسابقات برگزار شوند، در این شرایط حقی خورده نمی گردد ولی باید آسیبی به کسی نرسد و تمهیدات لازم در این مورد اندیشیده گردد.

او در مورد در شرایط تیمش در این مدت خاطر نشان کرد: این شرایط برای همه وجود دارد و نمی توان گفت تنها ما این شرایط را داریم. تیم ما حدود 80 روز است تمرین نکرده است و تمرین گروهی شرایط بهتری دارد و امیدوارم که تیم داماش با وجود اتفاقات پیش آمده بتواند موفقتیت را برای خود به دست بیاورد.

ربیعی فر در خاتمه گفت: ما 5 بازی در رشت داریم و مهم ترین مساله عدم حضور تماشاگران و تیفوسی ها هستندکه عظیم ترین دلگرمی ماست و زبانزد همه مردم است. امیدوارم با بازی های زیبای تیم داماش طرفداران خشنود کنیم. شرایط سخت است و فوتبال آن جذابیت ندارد و فقط در این شرایط باید فوتبال انجام گردد تا چیزی ناقص نماند. امیدوارم تصمیم های خوبی در این زمینه گرفته گردد که آسیبی به کسی نرسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی داماش: اگر به کسی آسیبی نرسد از آغاز مسابقات استقبال می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی داماش: اگر به کسی آسیبی نرسد از آغاز مسابقات استقبال می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید