سفر وزیر ورزش به خوزستان ، افتتاح بیش از 12 پروژه عظیم ورزشی تا اسفند

به گزارش وبلاگ ماریانا، خبرنگاران/خوزستان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: تا اسفندماه امسال 12 تا 15 پروژه عظیم و ارزشمند ورزشی خوزستان تکمیل و افتتاح خواهند شد.

سفر وزیر ورزش به خوزستان ، افتتاح بیش از 12 پروژه عظیم ورزشی تا اسفند

افشین حیدری در گفت و گو با وبلاگ ماریانا، درخصوص جلسه اخیر خود با وزیر ورزش و جوانان، اظهارکرد: جلسه بسیار خوبی در دفتر وزیر ورزش با حضور آقای حسینی، رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان داشتیم و در مورد پروژه های ورزشی استان خوزستان به ویژه سالن عظیم 4500 نفری اهواز به صحبت پرداختیم.

توقف سالن 4500 نفری اهواز با 15 درصد پیشرفت

وی بیان نمود: سالن 4500 نفری اهواز، 14 سال است که کار احداث آن شروع شده است ولی در 15 تا 16 درصد پیشرفت فیزیکی متوقف شده است. سال گذشته نیز تفاهم نامه ای در مورد این پروژه با وزارت ورزش منعقد کردیم ولی متاسفانه به دلیل شیوع کرونا و این که تخصیص بخشی از اعتبارات وزارت ورزش جا به جا شد، متاسفانه این پروژه پیش نرفت.

احتمال افتتاح عظیمترین سالن ورزشی اهواز در هفته دولتِ سال 1400

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اضافه نمود: امسال جلسه بسیار خوبی برای سالن 4500 نفری اهواز داشتیم و مقرر شد، شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد تومان، مناقصه فاز یک را که شامل سوله و سقف سالن می گردد به پایان برساند. فاز دوم آن نیز به صورت 50 - 50 بین وزارت ورزش و استان انجام خواهد شد. در نهایت نیز امیدواریم که این سالن با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان ساخته گردد. همچنین امیدواریم که هفته دولت سال آینده این سالن به افتتاح برسد.

وی گفت: در این جلسه همچنین توافق شد که به تعدادی از پروژه های خوزستان با ردیف ملی، از محل اعتبارات وزارت ورزش، مبلغی جهت تکمیل اختصاص داده گردد.

افتتاح بیش از 12 پروژه عظیم ورزشی تا اسفندماه

حیدری با بیان این که تا اسفندماه امسال نیز 12 تا 15 پروژه عظیم و ارزشمند ورزشی خوزستان تکمیل خواهد شد و به بهره برداری می رسد، اضافه نمود: از جمله این پروژه ها می توان به خانه کشتی ایذه و اندیمشک، استخر سوسنگرد و هندیجان و مجموعه کمپلو اهواز و 2 سالن ورزشی در شهرستان کارون اشاره نمود. همچنین امیدواریم تعداد زیادی از زمین های چمن در شهرستان های هویزه و سوسنگرد که کارهای زیرساختی آن ها صورت گرفته است و در مرحله مناقصه هستند، به بهره برداری برسند.

سفر وزیر ورزش به زودی به خوزستان

وی با اشاره به سفر وزیر ورزش به خوزستان، گفت: آقای سلطانی فر به زودی برای افتتاح چندین پروژه ورزشی به خوزستان سفر خواهد نمود. در این سفر پروژه هایی از جمله ساختمان هیات های ورزشی در اهواز، مجموعه ورزشی شهید مجدیان دزفول، خانه بوکس اهواز، سالن ورزشی مسجدسلیمان، مجموعه ورزشی بانوان معلول در اهواز و چندین پروژه بخش خصوصی به بهره برداری خواهند رسید. همچنین توزیع تجهیزات ورزشی به چند خانه روستایی و ورزش محلات و مناطق حاشیه ای با حضور وزیر ورزش انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سفر وزیر ورزش به خوزستان ، افتتاح بیش از 12 پروژه عظیم ورزشی تا اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر وزیر ورزش به خوزستان ، افتتاح بیش از 12 پروژه عظیم ورزشی تا اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید