ضرورت معرفی محتکران اقلام ضروری به مردم

به گزارش وبلاگ ماریانا، خبرنگاران/فارس کننده مردم شهرستان های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت معرفی محتکران اقلام اساسی که از این شرایط شیوع کروناویروس سوءاستفاده کرده و می کنند، تاکید کرد.

ضرورت معرفی محتکران اقلام ضروری به مردم

محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با وبلاگ ماریانا گفت: س از پرده برداری رئیس صنف بار فروشان میوه در رسانه ملی از احتکار لیموترش و لیموشیرین توسط 5 نفر سودجو در کل کشور، به نظر می رسد برخی در این شرایط بیماری کرونا که مردم با توجه به توصیه های بهداشتی به استفاده بیشتر از لیمو و مرکبات روی آوردند از موقعیت پیش آمده سوء استفاده کرده و با انبارکردن این محصولات باعث گرانی کاذب لیمو شدند، که بنده برحسب وظایف نظارتی این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

نماینده مردم جهرم و خفر افزود: در شرایط اقتصادی و شرایط کنونی کشور که کسب و کارها نیمه تعطیل شده است باید با سوءاستفاده کنندگان و محتکرین در هر جایگاهی برخورد جدی شود.

وی بیان کرد: بنده خواستار معرفی احتکارکنندگان به مردم هستم. وی شرح داد: محتکر، محتکر است حتی اگر به هر مسئولی هم نزدیک باشد یا حتی اگر برادر من هم باشد باید برخورد و معرفی شود.

رضایی گفت: امیدوارم نهادهای نظارتی و ذی ربط هرچه زودتر این محتکرین را به مردم معرفی کرده و در صورت اثبات تخلف برخورد قاطع و قانونی با آنها انجام شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضرورت معرفی محتکران اقلام ضروری به مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت معرفی محتکران اقلام ضروری به مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید