مراکز نگهداری از معلولان و سالمندان، به دریافت نذورات قربانی احتیاج بیشتری دارند

به گزارش وبلاگ ماریانا، شکیبی مدیرعامل موسسه خیریه بچه های آسمان گفت:در حال حاضر مراکز نگهداری از معلولان و سالمندان، به دریافت نذورات قربانی احتیاج بیشتری دارند.

مراکز نگهداری از معلولان و سالمندان، به دریافت نذورات قربانی احتیاج بیشتری دارند

داریوش شکیبی مدیرعامل موسسه خیریه بچه های آسمان در تبادل نظر با خبرنگار اجتماعی وبلاگ ماریانا، ضمن تبریک عید قربان و آرزوی سلامتی و تندرستی برای هموطنان، با دعوت از شهروندان نیکوکار برای اهدای قربانی (گوسفند زنده)، نذورات (گوشت دام ذبح شده) و نذورات نقدی عید قربان اظهارداشت: اهدا نمایندگان قربانی و نذورات عید قربان، می توانند نذورات خود را به مراکز نگهداری از معلولان جسمی- حرکتی، روانی و ذهنی و بچه ها فاقد سرپرست مؤثر بچه های آسمان تحت نظارت بهزیستی استان تهران اهدا نمایند.

وی اضافه نمود: در حال حاضر مراکز نگهداری از معلولان و سالمندان، به دریافت نذورات قربانی احتیاج بیشتری دارند.

شکیبی در ادامه گفت: مردم نیکوکار و نیک اندیش بر این موضوع واقف هستند که در این شرایط سخت و سخت که در دوران قرنطینه بسر می بریم، تعداد بازدید نمایندگان و ملاقات نمایندگان از آسایشگاه های بچه های آسمان بسیار کم شده است به طبع یاری های مردمی نیز به شدت کاهش یافته است.

مدیرعامل مؤسسه خیریه بچه های آسمان در ادامه گفت: بیشتر هزینه های توانخواهان این مراکز توسط نیکوکاران و خیرین تامین می گردد. انتظار داریم در جشن عید قربان که بین ما مسلمانان بسیار ارزشمند است خیرین نذورات و قربانی (گوسفند) خود را به دست اقشار محروم و احتیاجمند به ویژه توانخواهان معلول بی سرپرست تحت پوشش مؤسسه خیریه بچه های آسمان برسانند.

وی بااشاره به پروتکل های بهداشتی حاکم بر مراکز درمانی بچه های آسمان گفت:تمامی پروتکل های بهداشتی از جمله ضدعفونی کردن بخش ها، راهروها، کنترل ورود و خروج و همچنین ادامه ممنوعیت ملاقات ها در آسایشگاه های بچه های آسمان رعایت می گردد و همچنان ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد ما قدردان مردم در این روز های سخت هستیم که ما را در این شرایط سخت تنها نگذاشتند هرچند بار ها به ما گفته اند که دلتنگ ملاقات بچه ها هستند و از ملاقات آن ها محرومند. معلولین بی سرپرست بچه های آسمان از محروم ترین و آسیب پذیرترین قشر جامعه در دوران سخت قرنطینه می باشند و این وظیفه بسیار خطیر مؤسسه است که از این عزیزان مراقبت نماید و بی شک حمایت نیکوکاران را بیش از پیش می طلبد.

در حال حاضر مؤسسه خیریه بچه های آسمان عهده دار بیش از 400 معلول ذهنی و جسمی می باشد که در سه مرکز آسمان 1 بچه ها زیر 14 سال واقع در خیابان، ولی عصر بالاتر از میر داماد خیابان سرو، آسمان 2 پسران بالای 14 سال واقع درفشم بالاتر از دوراهی اوشان و آسمان 3 بیماران اعصاب و روان مهرشهر کرج نگهداری می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مراکز نگهداری از معلولان و سالمندان، به دریافت نذورات قربانی احتیاج بیشتری دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز نگهداری از معلولان و سالمندان، به دریافت نذورات قربانی احتیاج بیشتری دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید