مهلت ثبت نام وام ویژه دانشجویان دکتری تا 30 اردیبهشت ماه تمدید شد ، پرداخت صد در صدی وام ها به متقاضیان

به گزارش وبلاگ ماریانا، معاون دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان گفت: ثبت نام وام ویژه دکتری تا سرانجام اردیبهشت ادامه دارد و هر دانشجویی که واجد شرایط اعلام شده باشد می تواند برای ثبت نام این وام اقدام کند.

مهلت ثبت نام وام ویژه دانشجویان دکتری تا 30 اردیبهشت ماه تمدید شد ، پرداخت صد در صدی وام ها به متقاضیان

الیاس منیری، معاون دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه وبلاگ ماریانا، با اشاره به انتها مهلت ثبت نام وام های دانشجویی گفت: روز گذشته مهلت ثبت نام وام های دانشجویی دانشگاه های دولتی به انتها رسید، اما بعضی وام ها مانند وام دکتری هنوز زمان ثبت آن ادامه دارد.

وی اضافه نمود: ثبت نام وام ویژه دکتری تا انتها اردیبهشت ادامه دارد و هر دانشجویی که واجد شرایط اعلام شده باشد می تواند برای ثبت نام این وام اقدام کند.

معاون دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: تا به امروز هر دانشجویی که برای دریافت وام دانشجویی ثبت نام نموده و لیست آن ها از طرف دانشگاه ارسال شده، وام ها پرداخت شده است.

منیری ادامه داد: به دلیل شرایط خاص حضور کارکنان اداری و اقتصادی صندوق رفاه مهلت ثبت نام وام ها را چندین بار تمدید کردیم که دانشجویان متقاضی بتوانند ثبت نام و وام ها را دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت ثبت نام وام ویژه دانشجویان دکتری تا 30 اردیبهشت ماه تمدید شد ، پرداخت صد در صدی وام ها به متقاضیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام وام ویژه دانشجویان دکتری تا 30 اردیبهشت ماه تمدید شد ، پرداخت صد در صدی وام ها به متقاضیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید