واکنش فدراسیون کشتی به لغو میزبانی جام جهانی در تهران

به گزارش وبلاگ ماریانا، حسن رنگرز درباره لغو میزبانی ایران در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در تهران گفت: روز گذشته کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی تشکیل جلسه داد و باتوجه به یکسری مستندات که خودشان ارائه کردند، تصمیم به تعویق مسابقات گرفتند.

واکنش فدراسیون کشتی به لغو میزبانی جام جهانی در تهران

سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید کرد: فدراسیون کشتی بعد از این نامه و رایزنی با نهادهای مرتبط در ایران و با تعامل با فدراسیون جهانی در تلاش است مستندات قوی درباره ضرورت برگزاری مسابقات در تاریخ مقرر در ایران ارائه کند. تیم ملی ایران در اردو است. تیم کوبا هم به جمع تیم های ملی اضافه شده است. مقدمات برگزاری ایده آل مسابقات تمهید شده است. لذا برگزاری این مسابقات و تعویق آن از نظر ما بدون معنا است و اطلاعی هم نسبت به این موضوع نداریم.

رنگرز که با برنامه سلام صبح بخیر مصاحبه می کرد، در انتها گفت: هرچیزی که مرتبط با رسالت فدراسیون کشتی برای برگزاری مسابقات بوده محقق شده است. از این به بعد خارج از اراده ما است. اتحادیه جهانی نامه می زند و یکطرفه مسابقات را لغو می کند. در تلاشیم نگرانی ها و دغدغه آنها را به سمت درست هدایت کنیم. مسئله ای به لحاظ امنیتی و لجستیکی برای برگزاری مسابقات نداریم. سالن آزادی تدارک دیده شده است. این امکان را داریم که یکی از باشکوه ترین مسابقات جام جهانی را برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش فدراسیون کشتی به لغو میزبانی جام جهانی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون کشتی به لغو میزبانی جام جهانی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید