کار در مزارع؛ توصیه رئیس جمهور بلاروس به مردم برای شکست کرونا

به گزارش وبلاگ ماریانا، رئیس جمهور بلاروس در توصیه به هموطنانش برای مقابله با کرونا، بر کار در مزارع برای جلوگیری از گسترش شیوع این ویروس تاکید نمود.

کار در مزارع؛ توصیه رئیس جمهور بلاروس به مردم برای شکست کرونا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ماریانا، رئیس جمهور بلاروس روز دوشنبه از مقامات و مردم کشورش خواست برای غلبه بر ویروس کرونا به کار در مزارع و سوار شدن بر تراکتور روی بیاورند.

به نوشته وبگاه یورو اکتیو آلکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس در ملاقات با مقامات این کشور گفت که نباید از ویروس کرونا ترسید.

وی در این زمینه با توجه به همزمانی فصل کاشت محصول خطاب به مردم کشورش گفت:شما باید به ویژه در روستاها کار کنید. این که شاهد فعالیت مردم با تراکتورهایشان باشیم و هیچکس حرفی از کرونا نزند، زیباست. کار با تراکتور موجب بهبودی همه می گردد.

بلاروس کشور هم مرز با روسیه و لهستان است و تا به امروز 36 مورد ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده اما کسی در اثر این بیماری جانش را از دست نداده است.

میخاییل میشوستین نخست وزیر روسیه روز دوشنبه در مورد بسته شدن مرزهای این کشور با بلاروس گفت: ما به انجام هر اقدامی در راستای محافظت از کشورمان در برابر این تهدید ادامه می دهیم. ما اقداماتی جامع را برای جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا اتخاذ نموده ایم. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "کار در مزارع؛ توصیه رئیس جمهور بلاروس به مردم برای شکست کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار در مزارع؛ توصیه رئیس جمهور بلاروس به مردم برای شکست کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید