کشتارگاه صنعتی دام و طیور در رامشیر احداث می شود

به گزارش وبلاگ ماریانا، سعید فیوضی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تأکید استاندار خوزستان بر روی مسئله ایجاد فرصت های اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان ها مطرح نمود: به همین دلیل و با توجه به ظرفیت های بسیار بالای این شهر در حوزه های مختلف اقتصادی، صنعتی، گردشگری و فرهنگی، مکاتباتی با اتاق بارزگانی آبادان در زمینه سرمایه گذاری و رونق اقتصادی منطقه صورت گرفت که خوشبختانه این نهاد نیز از این طرح استقبال کرد.

کشتارگاه صنعتی دام و طیور در رامشیر احداث می شود

وی افزود: شهرستان رامشیر با توجه به موقعیت و جایگاهی که در جغرافیای استان دارد و با برخورداری از ظرفیت های بالای کشاورزی و صنعتی، محل امن و مناسبی برای سرمایه گذاری محسوب می شود به همین دلیل خوشبختانه در این زمینه نیز گام های بسیار مثبتی برداشته شده است.

فیوضی شرح داد: برنامه ریزی هایی در راستای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف با اتاق بازرگانی آبادان انجام گرفته است. بر همین اساس در نظر داریم تا با استفاده از ظرفیت های گردشگری در این شهر همچون رودخانه جراحی و پارک بزرگ در منطقه مشراگه، طرح هایی باهدف جذب گردشگر اجرا شود.

فرماندار رامشیر همچنین با اشاره به احداث یک کشتارگاه صنعتی دام و طیور نیز اظهار کرد: به طور حتم با احداث این کشتارگاه علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی، می توان نیاز منطقه به این محصول را تأمین کرد. با احداث این کشتارگاه شرایط اقتصادی مرغداری های موجود فعال در منطقه نیز رونق خواهد گرفت.

فیوضی شرح داد: برنامه ریزی هایی نیز در راستای احداث کارخانه های کوچک صنایع جانبی همچون بسته بندی محصولات کشاورزی و یا کارخانه رب گوجه اجرا شده است.

وی افزود: باید تلاش کنیم تا ظرفیت ها بالا رفته به دور از برداشت های تنگ نظرانه، از هر اقدامی برای توسعه بیش از پیش رامشیر حمایت کنیم.

فیوضی یادآور شد: برای اینکه بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم نیاز است همه مسئولان وظیفه خود را به درستی انجام داده و کنندگان نیز در راستای اعتلای شهرستان تلاش کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کشتارگاه صنعتی دام و طیور در رامشیر احداث می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتارگاه صنعتی دام و طیور در رامشیر احداث می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید