آرزوی تیاگو سیلوا: خاتمه فوتبالش در بارسلونا کنار مسی

به گزارش وبلاگ ماریانا، مذاکرات تیاگو سیلوا مدافع میانی برزیلی برای ماندن در پی اس جی به بن بست خورده است. قرارداد کاپیتان پی اس جی با این تیم در تابستان به اتمام می رسد و در حال حاضر هیچ توافقی برای ماندنش در پاریس وجود ندارد.

آرزوی تیاگو سیلوا: خاتمه فوتبالش در بارسلونا کنار مسی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ماریانا، پل تونیتو وکیل تیاگو سیلوا اخیرا در خصوص آینده تیاگو گفته بود: پیشنهاد تیاگو این است که در پاریس بماند، اما هیچ چیز به او بستگی ندارد. اگر قراردادش را تمدید نکند هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. احترام زیادی برای میلان قائل است، اما تماسی با مدیران این تیم نداشتیم. باشگاه های دیگری با ما تماس گرفتند، اما در حال حاضر هیچ مذاکره ای را شروع ننموده ایم.

حالا نشریه اسپانیایی موندودپورتیوو ادعا نموده است که تیاگو سیلوا در سن 35 سالگی دوست دارد که فوتبالش را در کنار مسی تمام کند. او همواره علاقه خاصی به بازیکن آرژانتینی داشته و دوست دارد که در کنار لئو بازی کند. تیاگو سیلوا حاضر است که با دستمزدی بسیار کمتر از مبالغ پیشنهادی تیم های چینی یا آمریکایی به بارسلونا ملحق گردد تا به رویایش برسد و فوتبالش را کنار شماره 10 بارسلونا تمام کند.

از سویی بارسلونا نیز به دنبال خرید یک مدافع میانی مطمئن برای فصل آینده است، اما مشکل این است که گزینه ایده آل آن ها باید بسیار جوان تر از تیاگو سیلوا باشد به خصوص که جرارد پیکه هم 33 ساله شده و جدا شدنش دور از انتظار نیست. تیاگو سیلوا در این فصل 30 بازی داشته که یک گل زده و یک پاس گل داده است. به هر صورت باید دید که تیاگو به رویایش می رسد یا نه.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آرزوی تیاگو سیلوا: خاتمه فوتبالش در بارسلونا کنار مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرزوی تیاگو سیلوا: خاتمه فوتبالش در بارسلونا کنار مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید