اختراعی برای رهایی از مزاحمت سلفی بگیران

به گزارش وبلاگ ماریانا به نقل از نیواطلس، یک شرکت آمریکایی سیستم جدیدی به نام میرا راه اندازی نموده که به افراد علاقمند به سلفی دریافت امکان می دهد بدون احتیاج به استفاده از گوشی های هوشمند این کار را انجام دهند.

اختراعی برای رهایی از مزاحمت سلفی بگیران

این سیستم شامل یک رابط کاربری لمسی است که در برابر درب ورودی موزه ها، گالری ها، پارک ها و دیگر نقاط تفریحی و بر روی دیوار یا یک سه پایه قرار می گیرد.

کاربران علاقمند به تهیه عکس های سلفی ابتدا به وسیله نمایشگر لمسی نام خود را ثبت می نمایند و آدرس ایمیل خود را ارائه می دهند. آنها سپس کارت شناسایی که دارای یک کد کیو آر است، به وسیله این سیستم دریافت می نمایند. آنها سپس با ژست دریافت در برابر دوربین های مختلفی که در نقاط مختلف تعبیه شده اند و قرار دادن کارت در برابر دوربین آماده عکاسی می شوند.

در ادامه شمارش معکوس بر روی نمایشگر کوچک دوربین شروع شده و بعد از عکاسی نمایی از تصویر نیز قابل مشاهده خواهد بود. کاربر در ادامه می تواند عکس را به طور دقیق کنترل کند و در صورت راضی بودن از آن، فایل عکس را در قالب ایمیل دریافت کند. از این روش می توان برای دریافت فایل های ویدئویی کوتاه یا فایل های کوتاه متحرک با فرمت گیف هم استفاده کرد.

این سیستم فعلاً به طور آزمایشی در بعضی نمایشگاه ها و موزه های نیویورک نصب شده و مهمانان فعلاً می توانند بدون پرداخت هزینه از آن استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اختراعی برای رهایی از مزاحمت سلفی بگیران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختراعی برای رهایی از مزاحمت سلفی بگیران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید