اصفهان، کریمیان: 10 کارشناس هم درباره صحنه اخراج نظر دهند کارت قرمز نداشت

به گزارش وبلاگ ماریانا، مربی تیم شاهین بوشهر در اعتراض به داور بازی با سپاهان گفت: اگر صحنه اخراج را 50 بار دیگر هم نشان دهند، دادن کارت قرمز سخت گیرانه است.

اصفهان، کریمیان: 10 کارشناس هم درباره صحنه اخراج نظر دهند کارت قرمز نداشت

به گزارش وبلاگ ماریانا از اصفهان، مهرداد کریمیان پس از شکست سنگین تیمش مقابل سپاهان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، در جمع وبلاگ ماریانا گفت: ما نباید بعد از مسابقات درباره بازی صحبت کنیم اما فکر می کنم که در هر بازی مسائل و مسائل داوری دارد ما را اذیت می نماید. صحنه ای در بازی بود که اگر شما آن را 10 بار نگاه کنید و 10 کارشناس درباره آن نظر دهند، امکان ندارد که آن خطا کارت قرمز داشته باشد.

وی ادامه داد: متأسفانه داور در اوایل بازی و زمانی که نتیجه صفر-صفر مساوی است، تصمیم به اخراج می گیرد. معین است که وقتی جلوی تیمی مثل سپاهان این مسائل به وجود می آید و تیم 10 نفره می گردد، این نتیجه هم به وجود می آید. منکر اشکلات تیم نمی شوم و به آن کاری ندارم، می خواهم بگویم که ما هر هفته به مسائل داوری اعتراض می کنیم اما هیچ چیز درست نمی گردد.

مربی تیم شاهین بوشهر در ادامه گلایه هایش از مسائل داوری، گفت: هیچ وقت درباره مسائل داوری صحبت نکرده ام اما صحنه اخراج را 50 بار دیگر به کارشناسان نشان دهند، دادن کارت قرمز واقعاً سخت گیرانه است و نهایتاً یک کارت زرد داشت. چون اصلاً برخوردی صورت نگرفت. 2 پای بازیکن ما روی زمین بود و متاسفانه به خاطر یک تکل معمولی در جریان بازی کارت قرمز می دهند. جلوی تیمی مثل سپاهان اگر 10 نفره باشید، تمام این مسائل پیش می آید. بیش از این نمی خواهم صحبت کنم و فقط مشکل همان بحث داوری است که فکر می کنم باید باز هم درباره آن صحبت کنیم چون هیچ کس ترتیب اثر نمی دهد و هر هفته بدتر از قبل می گردد.

وی در پاسخ به این سئوال که شاهین نیم فصل نخست را بدون هیچ بردی به انتها رسانده است و واقعاً تمام مسائل تیم شما مربوط به بحث داوری است؟ گفت: درباره این مسائل سرمربی تیم و کسانی که باید در این زمینه پاسخگو باشند، پاسخگو خواهند بود و صحبت کردن درباره آن در حیطه وظایف من نیست.

170، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصفهان، کریمیان: 10 کارشناس هم درباره صحنه اخراج نظر دهند کارت قرمز نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، کریمیان: 10 کارشناس هم درباره صحنه اخراج نظر دهند کارت قرمز نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید