اعمال بالاترین سطح امنیتی در مصر

به گزارش وبلاگ ماریانا، وزیر کشور مصر، برای برقراری امنیت در جشن های شروع سال میلادی، امروز نشستی با تعدادی از دستیارانش و فرماندهان امنیتی این کشور برگزار کرد و از آنها خواست سطح امنیتی را به حداکثر برسانند.

اعمال بالاترین سطح امنیتی در مصر

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ماریانا، محمود توفیق وزیر کشور مصر، امروز یکشنبه با برگزاری نشستی با تعدادی از دستیاران و فرماندهان امنیتی این کشور موضوع برقراری امنیت در جشن های شروع سال جدید میلادی را آنالیز کرد و از این نیروها خواست سطح امنیتی مصر را به حداکثر برسانند.

به گزارش وبگاه خبری صدى البلد مصر، وزیر کشور مصر در این نشست خواهان استقرار نیروها در محل برگزاری جشن ها و تاسیسات حیاتی این کشور شد.

محمود توفیق در این نشست دستور داد، نیروهای واکنش سریع، گشتی های امنیتی و نیروهای پلیس جنایی در تمامی جاده ها و محورهای این کشور مستقر شوند.

وزیر کشور مصر همچنین دستور داد، نیروهای حفاظت شهری، خدمات نقل و انتقال در سطح شهر و سرعت برخورد با حالت های فوق العاده تقویت گردد و توان نیروها به بهترین شکل ممکن به کار گرفته گردد.

حدود دو ماه گذشته، محمود توفیق در راستای مقابله با حملات تروریستی در مراکز حیاتی و مهم مصر خوستار افزایش سطح امنیتی شده بود (جزئیات بیشتر).

هفته گذشته نیز، نیروهای امنیتی مصر جهت جلوگیری از هرگونه اقدام تررویستی در اطراف کلیساها مستقر شدند (جزئیات بیشتر).

شرایط فوق العاده در مصر در دوره ریاست جمهوری عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر، نخستین بار در آوریل 2017 و پس از وقوع دو انفجار تروریستی در دو کلیسا که 45 کشته و ده ها زخمی بر جای گذاشته بود، به اجرا درآمد و چند باری هم تمدید شد.

تیر ماه سال جاری نیز، السیسی از نیروهای مسلح و پلیس این کشور خواسته بود برای مقابله با خطر تروریسم، امنیت را در تمامی مناطق کشور حفظ نمایند (جزئیات بیشتر).

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "اعمال بالاترین سطح امنیتی در مصر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال بالاترین سطح امنیتی در مصر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید