انتقال ویویانو به اینتر منتفی شد

به گزارش وبلاگ ماریانا، مدیربرنامه های سنگربان سابق تیم های سامپدوریا و فیورنتینا از لغو شدن انتقال این بازیکن ایتالیایی به نراتزوری اطلاع داد.

انتقال ویویانو به اینتر منتفی شد

به گزارش وبلاگ ماریانا، مدیربرنامه های امیلیانو ویویانو اظهار داشت که این دروازه بان حرفه ای راهی اینتر نخواهد شد، چرا که مدیران این باشگاه ترجیح می دهند تا زمان بازگشت سمیر هندانوویچ به دروازه بان دوم خود دانیله پادلی اعتماد نمایند.

پس از شکستن انگشت دست هندانوویچ، پادلی جای او را در ترکیب اصلی اینتر گرفته اما ارتکاب یکسری اشتباهات بزرگ از سوی او در بازی های اخیر میلان از جمله دربی میلان و پس از آن باخت خانگی مقابل ناپولی در دور رفت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا، مدیران اینتر را مجاب نموده بود که برای پر کردن خلاء هندانوویچ مصدوم یک دروازه بان جدید به خدمت بگیرد. به این ترتیب آنها دروازه بان سابق خود ویویانو را که بازیکن آزاد بود مدنظر گرفتند و او حتی چند جلسه نیز با این تیم تمرین کرد.

گویا کوتاه بودن مدت زمان لازم برای ریکاوری هندانوویچ، باشگاه اینتر را از جذب دروازه بان جدید منصرف نموده و آنها در نهایت ترجیح داده اند که به گزینه های موجود از جمله پادلی، توماسو برنی و فیلیپ استانکوویچ، دروازه بان تیم جوانان باشگاه اعتماد نمایند.

کلودیو ویگورلی، مدیربرنامه های ویویانو به سایت توتومرکاتو گفت: توافقی که ما با اینتر انجام دادیم از همان ابتدا کاملاً روشن بود. هیچکسی به ما وعده ای نداده بود. اینتر با مصدومیت هندانوویچ مشکلاتی داشت اما آنها بعد از ارزیابی دقیق شرایط تصمیم گرفتند که با دروازه بان های فعلی شان به کار خود ادامه دهند. ویویانو هم به تمریناتش ادامه می دهد و منتظر چالش بعدی می ماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتقال ویویانو به اینتر منتفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال ویویانو به اینتر منتفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید