باشگاه نفت مسجدسلیمان: پرسپولیس تارتار را بخواهد، با جدایی اش موافقت می کنیم

به گزارش وبلاگ ماریانا، رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که اگر باشگاه پرسپولیس به مهدی تارتار پیشنهاد بدهد، نفتی ها با آن موافقت می نمایند.

باشگاه نفت مسجدسلیمان: پرسپولیس تارتار را بخواهد، با جدایی اش موافقت می کنیم

عطاءالله بهادری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ماریانا، درباره شرایط تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: تیم در تهران است و به تمریناتش ادامه می دهد. کادر فنی به دنبال این است که نفت چند بازی محبت آمیز برگزار کند و بازیکنان مورد نظر به تیم اضافه شوند.

وی درخصوص اینکه مهدی تارتار یکی از گزینه های اصلی سرمربیگری پرسپولیس به شمار می رود، توضیح داد: در نشستی که با تارتار داشتیم، او به دنبال افزایش مبلغ قرارداد نبود و کوشش می کرد بازیکنان به پول خود برسند. اگر سرمربی پرسپولیس بازنگردد، گل محمدی و تارتار گزینه های اصلی سرمربیگری پرسپولیس هستند. تنها شرط تارتار همین موضوع (مجوز باشگاه نفت) بود که ما هم گفتیم اگر پرسپولیس او را بخواهد، با آن موافقت می کنیم. تارتار در مذاکراتش به این موضوع اشاره نمود و ما به تعهدات خود پایبند هستیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان درباره شرایط سوشا مکانی، سنگربان زردپوشان به وبلاگ ماریانا گفت: مکانی در نفت می ماند. او پس از بازگشت تارتار با او صحبت کرد و مسئله ای برای ماندن در تیم ندارد.

بهادری درمورد اینکه مدیران باشگاه گل گهر سیرجان ادعا نموده اند که میثم نقی زاده با این باشگاه قرارداد بسته و بازیکن تیم فوتبال گل گهر محسوب می گردد، اعلام کرد: اگر نقی زاده و چند بازیکن دیگر تا نیم فصل 50 درصد از قراردادش را دریافت نمی کردند، می توانستند از نفت جدا شوند که ما این درصد را به آنها پرداخت کردیم. اگر نقی زاده قراردادی بسته باشد، اشتباه نموده است.

وی درباره اینکه گفته می گردد قرار است بخشی از مسائل اقتصادی باشگاه های نفتی در هفته های آینده حل گردد، بیان کرد: با امضای تفاهم نامه ای میان وزارت نفت و وزارت ورزش و جوانان، پولی به حساب وزارت ورزش واریز شده و در روزهای آینده، بخشی از آن به حساب باشگاه نفت مسجدسلیمان می آید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باشگاه نفت مسجدسلیمان: پرسپولیس تارتار را بخواهد، با جدایی اش موافقت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه نفت مسجدسلیمان: پرسپولیس تارتار را بخواهد، با جدایی اش موافقت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید