دستور مرد آرام و مشکی پوش برای حمله به استقلال

به گزارش وبلاگ ماریانا، صنعت نفت در حالی مهیای بازی با استقلال می گردد که چند هفته پیش ملاقات در برابر پرسپولیس در استادیوم آزادی تهران را تجربه کرد و در این بازی از روی نقطه پنالتی و با گل سیامک نعمتی مغلوب گردید.

دستور مرد آرام و مشکی پوش برای حمله به استقلال

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ماریانا، در بازی مورد اشاره سیروس پورموسوی تیمش را 1-3-2-4 ارنج کرد و از تیمش خواست ابتدا به دفاع مطلق فکر کند و بعد از بازپس گیری و انتقال توپ در اندیشه گل زنی باشد. البته این تاکتیک موجب شد صنعت نفت موقعیت هایی را به دست بیاورد که در صورت استفاده از آن ها دست کم می توانست بازی را به تساوی بکشاند. با این وجود سرمربی تیم صنعت نفت از شیوه ای که برای تیمش در بازی با پرسپولیس در نظر گرفته بود راضی به نظر نمی رسد و بر این عقیده است او و تیمش در بازی با پرسپولیس یک فرصت خوب را برای کسب سه امتیاز از دست دادند.

این در مصاحبه سیروس پورموسوی پیش از بازی با استقلال معین است؛ به نظر می رسد او اینبار تیمش را با دو مهاجم به میدان بفرستد. تاکتیک و سیستم غالب در صنعت نفت آبادان 2-4-4 است که تا اکنون 7 امتیاز برای صنعت نفت به همراه آورده است.

بهترین قیمت روز میلگردد

بهترین قیمت روز میلگرد

در مصاحبه سیروس پورموسوی پیش از بازی می خوانیم: چون در بازی قبل مقابل پرسپولیس بازنده بودیم، می خواهیم نشان بدهیم آن مسابقه یک اتفاق بوده، ولی با احترام به استقلال کوشش می کنیم دست پر خارج شویم. این یک چالش جدی برای استقلال است و بدین معنی است شاگردان محمود فکری بعد از - از دست دادن توپ در حمله باید به طور جدی از دروازه خود مراقبت نمایند. البته این سبک از بازی شاید به نوعی به نفع استقلال هم باشد. تیم های استقلال و پرسپولیس و دیگر تیم های مدعی نشان داده اند در بازی هایی با مشکل روبرو می شوند که حریف ارایه گر بازی دفاعی است.

سیروس پورموسوی مربی مشکی پوش فوتبال ایران بازی امروز را با دستور حمله شروع خواهد نمود؛ او خیلی دوست دارد در مصاف با استقلال برنده از میدان خارج گردد به این خاطر که فصل گذشته در قامت مربی پارس جنوبی با شکست در برابر استقلال شانس های بقا در جدول بازی ها را از دست داد و در ادامه با وجود کوشش فراوان نتوانست مانع از سقوط این تیم به لیگ یک گردد. به نظر می رسد با این شیوه از بازی امروز شاهد بازی زیبایی در ورزشگاه آزادی تهران خواهیم بود به خصوص که محمود فکری هم تیمش را تهاجمی ارنج می نماید و چیزی جز کسب سه امتیاز از این بازی برای او راضی نماینده نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دستور مرد آرام و مشکی پوش برای حمله به استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور مرد آرام و مشکی پوش برای حمله به استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید