تجهیز بیمارستان های دولتی باید در اولویت امور معاونت غذا و دارو باشد

به گزارش وبلاگ ماریانا، خبرنگاران/لرستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تجهیز بیمارستان های دولتی باید در اولویت امور معاونت غذا و دارو باشد.

تجهیز بیمارستان های دولتی باید در اولویت امور معاونت غذا و دارو باشد

دکتر محمدرضا نیکبخت امروز در مراسم معارفه معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار کرد: تجهیز بیمارستان های دولتی به لحاظ امکانات تشخیصی و درمانی باید در اولویت های امور معاونت غذا و دارو قرار گیرد.

وی مطرح نمود: حمایت از شرکت ها و کارخانه های تولیدی اقلام بهداشتی یکی دیگر از انتظارات ما از معاون غذا و دارو است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان توضیح داد: معاون سابق غذا و دارو زحمات زیادی را در زمان تصدی این صندلی به ویژه در راستای دولتی کردن داروخانه های بیمارستانی انجام داد.

نیکبخت ادامه داد: این موضوع یاری زیادی برای افزایش درآمدهای دانشگاه است و از معاون جدید می خواهیم این راه را تداوم ببخشد.

وی گفت: معاونت غذا و دارو یکی از مهم ترین معاونت های دانشگاه است و برای ارائه خدمات هرچه بهتر در این حوزه باید از تمام توان انسانی و تجهیزاتی استفاده کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با تشریح شرایط بیماری کرونا در استان، اضافه نمود: در همان روزهای ابتدایی آغاز این بحران مجموعه معاونت غذا و دارو دانشگاه اقدامات خوبی را انجام داده و به ویژه در تأمین الکل و سایر اقلام ضدعفونی نماینده مورد احتیاج مردم پای کار بودند.

نیکبخت اضافه نمود: در این راستا و در تأمین این اقلام برای مردم لرستان یکی از بهترین استان های کشور است.

در این مراسم همچنین دکتر محسن اسدبیگی معاون جدید غذا و دارو دانشگاه لرستان ضمن تشکر از زحمات معاون سابق غذا و دارو، گفت: خدمات سلامت در مجموعه دانشگاه مانند دوی امدادی است و برای خدمات بهتر به مردم همه باید به هم یاری نمایند.

وی مطرح نمود: ما نهایت کوشش خود را انجام می دهیم که بتوانیم نواقص و کمبودهای موجود را به حداقل برسانیم.

معاون غذا و دارو دانشگاه لرستان اظهار کرد: ادامه اقدامات مؤثر و روبه جلوی مجموعه سابق این معاونت یکی دیگر از سیاست های کاری ما خواهد بود.

دکتر امین حسنوند معاون سابق غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز در این جلسه گفت: از حمایت های رئیس دانشگاه در طول مدت حضور در معاونت غذا و دارو تشکر می کنم.

وی مطرح نمود: در این مدت کوشش کردیم احتیاجهای دارویی بیماران، اقلام بهداشتی را تأمین و برای دولتی شدن داروخانه های بیمارستانی و افزایش درآمدهای دانشگاه از جان مایه گذاشتیم.

معاون سابق غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان ادامه داد: در این مدت دستاوردهای خوبی حاصل شد که امیدوارم با حضور معاون جدید همچنان تداوم داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تجهیز بیمارستان های دولتی باید در اولویت امور معاونت غذا و دارو باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجهیز بیمارستان های دولتی باید در اولویت امور معاونت غذا و دارو باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید