توهین پسر ترامپ به معترضان آمریکایی

به گزارش وبلاگ ماریانا، پسر رئیس جمهور آمریکا در کمپین انتخاباتی پدرش شرکت کنندگان در اعتراضات ضدنژادپرستی را حیواناتی خطاب کرد که در حال دریافت شهر ها هستند.

توهین پسر ترامپ به معترضان آمریکایی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ماریانا، اریک ترامپ پسر رئیس جمهور آمریکا معترضان به نژادپرستی در این کشور را حیواناتی خطاب کرد که در حال دریافت شهر ها هستند.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، پسر ترامپ شنبه شب در مراسم کمپین انتخاباتی پدرش گفت، هیچ خانواده ای به جز خانواده ترامپ برای مردم کوشش نمی کند و اعضای این خانواده اصول اخلاقی کشور را حفظ خواهند کرد.

اریک ترامپ گفت: زیرا هنگامی که مزخرفات تلویزیون را می بینید، هنگامی که می بینید این حیوانات علناً در حال دریافت شهرهایمان هستند و کلیسا ها را می سوزانند، این آمریکا نیست.

وی اضافه کرد، این ها نماینده بخش کوچکی از جامعه هستند و آمریکایی ها از چنین رفتار هایی حمایت نمی نمایند.

اعتراضات به بی رحمی های پلیس آمریکا و نژاد پرستی سازمان یافته در این کشور بعد از کشته شدن جورج فلوید یک سیاهپوست آمریکایی آفریقایی تبار توسط پلیس شهر مینیاپولیس شروع شده و در هفته های اخیر نیز شدت دریافتد.

بعد از اینکه دونالد ترامپ از گارد ملی در آمریکا خواست تا به منظور سرکوب ناآرامی های به وجود آمده در واشنگتن دی. سی در اعتراض به قتل جورج فلوید و نژاد پرستی وارد عمل شوند، موریل بوزر، شهردار دموکرات این شهر و ترامپ بر سر به کار گیری زور به نزاع پرداختند.

ترامپ در واکنش به تظاهرات گسترده روز آدینه در یکی از شهر های آمریکا در حساب توئیتری خود تهدید کرد: معترضان، آنارشیست ها، آشوبگران و غارتگران که در حال حرکت به سوی اوکلاهما هستند لطفا درک کنید، با شما همانند نیویورک، سیاتل یا مینیاپولیس رفتار نخواهد شد، صحنه بسیار متفاوت خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توهین پسر ترامپ به معترضان آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توهین پسر ترامپ به معترضان آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید