فال روزانه 19، 08، 1398

به گزارش وبلاگ ماریانا، فال روزانه یک شنبه 19 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

به افرادی که امروز زاده شده اند تولدشان را تبریک می گوییم و پیشنهاد می کنیم از هم اکنون کمربندهایتان را برای عبور از سالی پرفرازونشیب محکم ببندید و آماده رویارویی با تلخی ها و شادکامی ها باشید. دی ماهی که در پیش روی شما است با مسائل خانوادگی روبرو می شوید، اما به لحاظ مالی نگرانی نخواهید داشت و از جایی که فکرش را نمی کنید پول خوبی نصیب تان می شود. اسفند ماه زمان تحقق آرزوهای شما است، در این ماه قرار نیست به تمام آرزوهای تان برسید اما آرزوی مهمی که سال ها است به فکر آن بودید تحقق پیدا می کند. در ماه اسفند وقت بیشتری برای افراد خانواده اختصاص دهید و تا می توانید به اهل منزل عشق بورزید. فروردین ماه بهترین زمان برای این است که کودک درون خود را آزاد بگذارید تا هرچقدر که می خواهد خوش بگذراند و تفریح کند. تیر ماه سال آینده یکی از دوستان یا آشنایان به کمک شما نیاز پیدا می کند، در کمک به این دوست چیزی کم نگذارید و مطمئن باشید دنیا کوچک تر از آن است که محبت های شما نادیده گرفته شود. شهریور ماه سال آینده برای شما ماه سخت و دشواری خواهد بود و چاره ای ندارید به غیر از اینکه در مقابل مسائل مقاومت کنید. این مسائل ماندگار نیستند و پس از مدتی دوباره زندگی شما به روال اول باز خواهد گشت. ماه های آخر سال تولد شما زودتر از چیزی که فکرش را بکنید می گذرد و در این ماه ها تا می توانید از زندگی لذت ببرید.

فال روزانه 19، 08، 1398

امروز از آن روزها است که احساس می کنید مهر و محبت شما به دیگران چندین برابر شده و از هر فرصتی برای تعریف و تمجید دوستان خود بهره می گیرید. یکی از اطرافیان به دستاوردی مهمی در زندگی رسیده و برای چنین موفقیتی باید به او دست مریزاد بگویید. دیدگاه محبت آمیزی به عشق و دلدارتان پیدا کرده اید و می خواهید تمام محبتی که در دنیا وجود دارد را به او ببخشید. بعدازظهر امروز احتمال مشاجره ای کوچک میان شما با یکی از همکاران یا اعضای فامیل وجود دارد، این مشاجره را جدی نگیرید و از قلم نیاندازید که بخشش از بزرگان است.

امروز حوصله بیرون رفتن از منزل را ندارید و می خواهید تنها باشید. به لحاظ فکری ایده های جدیدی به ذهن شما رسیده است. این ایده ها را دست کم نگیرید، چه بسا که آینده شما به تحقق همین ایده ها وابسته باشد. کاغذ و قلم بردارید و ایده هایتان را روی کاغذ بیاورید، این ایده ها را در فرصت مناسب با دوستان و آشنایان درمیان بگذارید و از آنها کمک بگیرید. زمان خوبی است که کارهای عقب افتاده را انجام دهید و اگر اهل کتاب و مطالعه هستید، در زمینه ای که علاقه دارید مشغول مطالعه شوید. مطمئن باشید چیزهایی که امروز فرا می گیرید، در آینده گره گشای شما خواهند بود.

امروز روز خوبی برای خرید نیست چرا که جلوی خودتان برای خریدکردن را نمی توانید بگیرید و اگر برای خرید به بازار بروید، نصف بازار را خواهید خرید. در نتیجه فهرستی از اقلام مورد نیاز و ضروری آماده کنید و اگر خرید رفتید، فقط همین کالاها را خریداری نمایید. علاقه زیادی به هنر دارید و تاکنون فرصتی برای ابراز خلاقیت و استعداد خود پیدا نکرده اید. روزی که در آن هستید را غنیمت بگیرید و برای شرکت در یک دوره هنری برنامه ریزی کنید. بعدازظهر هم زمان خوبی است که دست اعضای خانواده یا دوستان خود را بگیرید و به گالری های هنری شهرتان سری بزنید و خودتان را غرق در جادوی هنر کنید.

مدت زیادی است که به بزرگ ترهای فامیل سرنزده اید و دل آنها حسابی برای شما تنگ شده است. امروز زمان خوبی است که بعدازظهر سری به بزرگ ترهای فامیل بزنید، حتی اگر وقت ندارید پیشنهاد می کنیم دست کم به آنها زنگ بزنید و از اینکه به دیدارشان نمی روید از آنها دلجویی کنید. فرصت خوبی برای شرکت در یک دوره آموزشی در پیش روی شما قرار گرفته است، اما علاقه چندانی به شرکت در این دوره آموزشی ندارید و بعید می دانید دانسته های شما در این کلاس در آینده به کارتان بیاید. از قلم نیاندازید که از آموختن هرگز ضرر نمی کنید و شرکت در این دوره آموزشی نه تنها باعث ارتقای دانش شما می شود، بلکه دوستان جدیدی نیز پیدا خواهید کرد.

چیزهای زیادی در زندگی فرا گرفته اید اما به دلایل مختلف آن گونه که باید و شاید از این دانش استفاده نمی کنید و به همین دلیل نیز از دوستان و همکارانتان عقب افتاده اید. از اظهار وجود هراسی نداشته باشید و با کمک علم و دانش آینده را از آن خود کنید. در چند روز آینده مسئله ای سر راه شما قرار می گیرد که هیچ پاسخی برای حل آن پیدا نخواهید کرد. از قلم نیاندازید که همه چیز را همگان دانند و با توجه به اینکه به تنهایی کاری از دست شما برای حل این مشکل بر نمی آید، باید دست به دامان افراد متخصص شوید و این مشکل را از ریشه حل کنید.

زودتر از چیزی که فکرش را بکنید دنیا به سمت دیجیتال شدن پیش رفته و از آنجایی که دانش خوبی در تعامل با گوشی های هوشمند و کامپیوتر ندارید، احساس می کنید از قافله عقب افتاده اید و این قضیه حسابی شما را آزار می دهد. جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که شما هم چیزهای زیادی بلد هستید که دیگران هیچ دانشی از آن ها ندارند. در نتیجه برای اینکه از همقطاران خود عقب نباشید، از یکی از دوستان یا آشنایان خود که دستی در کامپیوتر و گوشی های هوشمند دارد برای آموزش تعامل با تجهیزات دیجیتال جدید کمک بگیرید. مدت زیادی است که برای افزایش حقوق درخواست داده اید اما پاسخی نگرفته اید و همچنان با همان دستمزد ناکافی گذران زندگی می کنید. در چند روز آینده خبر خوشی برای افزایش حقوق به دست شما می رسد و زحمت های شما در محل کار به بار خواهد نشست.

عشق یا دوستی جدیدی در انتظار شما است و این رابطه جدید زندگی شما را در جهت تازه ای قرار می دهد. شرایط اطراف شما زودتر از چیزی که انتظارش را داشته باشید در حال تغییر هستند و به هر اندازه که سریع تر خودتان را با تغییرات جدید وفق بدهید، به همان اندازه محکم تر سکان زندگی را در دست خواهید گرفت. یکی از دوستان یا افراد فامیل راهی مسافرت است و به شما هم پیشنهاد می دهد که همراه او بروید، این موقعیت را غنیمت بدانید و مطمئن باشید در این مسافرت بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت.

ایده های جدیدی برای نگارش مقاله، سرودن شعر، نوشتن داستان یا ترانه سرایی به ذهن شما رسیده است. پیشنهاد می کنیم این ایده ها را جدی بگیرید و در اولین فرصت آنها را روی کاغذ بیاورید. مدتی است که گرفتاری های مالی امان شما را بریده و کاروکاسبی تان مانند گذشته سکه نیست و پیش خانواده تان احساس شرمندگی می کنید. این را بدانید که روزگار بالا و پایین های زیادی دارد و تلاش شما برای اعضای خانواده از پولی که به منزل می آورید مهم تر است. دست از تلاش برندارید و مطمئن باشید در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد و اوضاع مالی شما بهتر خواهد شد.

امروز صبح که از خواب بلند شده اید احساس می کنید نوع دوستی شما بیشتر شده و می خواهید تا جایی که می توانید به دیگران کمک کنید. برای چنین احساسی به شما تبریک می گوییم، اما مواظب باشید که بیش ازحد غرق کمک به دیگران نشوید و زمانی را برای خودتان کنار بگذارید. در یکی از همین روزها یکی از اعضای فامیل دچار بیماری سختی می شود و کار چندانی از دست شما برای درمان بیماری او بر نمی آید. تاجایی که می توانید در کنار دوست بیمار خود بمانید و از قلم نیاندازید که عیادت بیمار نقش مهمی در افزایش روحیه و بهبود وی خواهد داشت.

همیشه سودای ستاره سینما شدن را در سر داشته اید اما هرگز فرصتی برای رسیدن به این آرزو پیش روی شما قرار نگرفته است. از قلم نیاندازید که برای موفقیت باید دانش لازم را بدست آورید و به جای خیال بافی، از همین امروز آستین بالا بزنید و با ثبت نام در کلاس های بازیگری رؤیای خود را دنبال نمایید. مسائل زندگی شما را به انسان پرخاشگر و بدخلقی تبدیل کرده و دوستان و آشنایان دیگر مانند سابق علاقه ای به نشست و برخواست با شما ندارند. این را از ما داشته باشید که اگر به این رفتار ادامه دهید دیری نخواهد گذشت که تک و تنها بمانید و کسی اهمیتی به شما ندهد.

چند روزی است که حسابی مشغول کار بوده اید و به لحاظ روحی و جسمی خسته و کوفته شده اید. امروز زمان خوبی است که به خودتان استراحت بدهید و انجام کارها را به فردا موکول کنید. وقت بیشتری در کنار اعضای خانواده سپری کنید و اگر بعدازظهر فرصت دست داد، دست آنها را بگیرید و برای شام بیرون از منزل بروید و اجازه دهید خستگی کار حسابی از تن شما بیرون رود. کار و تلاش شما به بار نشسته و موقعیت های بهتری برای پیشرفت در پیش روی شما قرار گرفته است. این موقعیت برای شما همانند چاقوی دولبه عمل می کند و به رغم اینکه ممکن است بیشتر در کار خود پیشرفت کنید، احتمال پس رفت و شکست در کار نیز برای شما وجود دارد. در چنین شرایطی باید اوضاع را حسابی بررسی کنید و پس از مشورت با دوستان و آشنایان بهترین تصمیم را بگیرید.

شب گذشته خواب عجیب و جالبی دیده اید و پس از اینکه بیدار شده اید نیز به این خواب فکر می کنید. این خواب را با یکی از بزرگ ترهای فامیل درمیان بگذارید، چه بسا رازی در آن نهفته باشد که شما از درک آن ناتوان باشید. در یکی دو هفته آینده بیشتر از همیشه مواظب اموال تان باشید، خطری در کمین است و اگر حواس تان را جمع نکنید، ثروت و دارایی که زحمت زیادی برای بدست آوردن آن کشیده اید در یک چشم به هم زدن در جلوی چشم شما دود می شود و به هوا می رود.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 19، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 19، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید