نامزد جبهه پایداری با آمریکا می بندد، فحش هم نمی خورد!

به گزارش وبلاگ ماریانا، خبرنگاران: آرایش صحنه انتخابات ریاست جمهوری هرچه می گذرد شفاف تر می شود.

نامزد جبهه پایداری با آمریکا می بندد، فحش هم نمی خورد!

به گزارش وبلاگ ماریانا به نقل از نامه نیوزاصلاح طلبان امیدی به استفاده از گزینه حداکثری ندارند، تکنوکراتها بر حمایت از علی لاریجانی تأکید دارند و سایرین نیز با مفروض دانستن ردصلاحیت شدن کاندیدای حداکثری بر طبل کنارگیری از انتخابات می کوبند. این وسط هیچ کس از محمدرضا عارف حرف نمی زند و حاضر نیست به او اعتماد کند. گزینه ای که تصمیم جدی برای کاندیداتوری دارد و قطع به یقین هم تأیید صلاحیت می گردد.

غلامعلی جعفرزاده درباره آرام تر و شفاف تر شدن صحنه انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 به نامه نیوز گفت: تقریبا اجماع نظر در جریان اصولگرایی این است، کسی رئیس جمهور گردد که مجموعه حاکمیت او را پذیرفته باشد بنابراین الان دیگر زیاد کسی را ترغیب به حضور در صحنه انتخابات نمی کنند.وی با بیان اینکه دیگر خیلی برای مردم مهم نیست کدام اصولگرا رئیس جمهور می گردد، افزود: مردم تنها می خواهند بعد از انتخابات ریاست جمهوری دعواهای سیاسی کمتر گردد و مصداق برای شان مهم نیست. در واقع جامعه الان دنبال یک آرامش می گردد و دیگر تحمل درگیری ندارد.

این فعال سیاسی اعتدالگرا درباره شانس جریان اصلاحات در انتخابات 1400 اظهار کرد: اصلاح طلبان دیگر به هیچ روشی نمی توانند مردم را پای صندوق رأی بیاورند. به آقای محمدرضا عارف نیز توصیه می کنم با توجه به کارنامه نامناسبش در مجلس دهم اصلا برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری اقدام نکند.

وی درباره علت بی اعتنایی اصلاح طلبان به تلاش عارف برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: عارف دیگر فرصتی برای مورد اجماع قرارگرفتن میان اصلاح طلبان ندارد. کارنامه بسیار منفی او در مجلس دهم و ضربه ای که به جریان اصلاح طلبی و اعتدال زد، حتی اگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری گردد با اقبال مردم روبرو نخواهد شد.

این کننده ادوار مجلس با بیان اینکه اصلاح طلبان از عارف عصبانی هستند، یادآور شد: غالب اصلاح طلبان دلخوشی از آقای عارف ندارند چون نتوانست نقش خوبی را در مجلس دهم ایفا کند. او اگر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گردد 200-300 هزار رأی بیشتر نمی آورد. حداکثر و در خوشبینانه ترین حالت زیر 500 هزار رأی خواهد داشت.

این فعال سیاسی نزدیک به علی لاریجانی درباره تصمیم این شخصیت سیاسی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای لاریجانی شخصیت پخته ای است، او صحنه را ارزیابی می کند و اگر شانس پیروزی را بالای 50 درصد تشخیص دهد کاندیدا خواهد شد. به عبارت دیگر او وقتی برای انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی می کند که کف 50 درصد رأی را دیده باشد.

وی درباره احتمال حمایت اصولگرایان و اصلاح طلبان از لاریجانی اظهار کرد: اصلاح طلبان گزینه قطعی 100 اصلاح طلب می خواهند که قطعا شورای نگهبان گزینه آنها را تأیید صلاحیت نمی کند.

جعفرزاده درباره شانس گزینه نزدیک به جبهه پایداری برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: اجازه دهیم گزینه جبهه پایداری رئیس جمهور گردد چون او می تواند رابطه با آمریکا و اف ای تی اف را درست کند آن وقت تمام مسائل کشور حل خواهد شد و هیچ کس هم او را جاسوس، خائن و وطن فروش نمی نامد. یعنی نه تنها فحش نمی خورد بلکه همین پایداری ها او را قهرمان ملی خطاب می کنند.

منبع: اقتصادنیوز

به "نامزد جبهه پایداری با آمریکا می بندد، فحش هم نمی خورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزد جبهه پایداری با آمریکا می بندد، فحش هم نمی خورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید