ناینگولان در آستانه جدایی قطعی از اینتر

به گزارش وبلاگ ماریانا، ستاره بلژیکی اینتر احتمالا به صورت قطعی از این باشگاه جدا و به کالیاری باز خواهد گشت.

ناینگولان در آستانه جدایی قطعی از اینتر

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ماریانا، راجا ناینگولان یکی از بازیکنانی بود که تابستان سال قبل قربانی انقلاب کونته در اینتر شد و به صورت قرضی به کالیاری پیوست. با اتمام قرارداد قرضی او به اینتر بازگشت ولی گویا بازهم جایی در ترکیب نراتزوری نخواهد داشت. ستاره بلژیکی جایی در برنامه های آینده کونته ندارد به همین خاطر باید تیم جدیدی برای خود انتخاب کند.

در همین رابطه شبکه اسکای اسپورتس ایتالیا اطلاع داد راجا ناینگولان از سوی چندین باشگاه ایتالیایی از جمله کالیاری مورد توجه قرار گرفته است. گویا پیشنهاد کالیاری جدی تر از دیگر پیشنهادات است.

سران کالیاری امیدوار هستند تا در دیدار با مدیران اینتر بر سر امضای قراردادی به ارزش 12 میلیون یورو به توافق برسند و ناینگولان به طور دائمی به این تیم بپیوندد. علاوه بر 12 میلیون یورو، قرار است ریکاردو لادینتی و یک بازیکن از بین روبرتو بیانکو و فدریکو موریگوسو هم به عنوان بخشی از قرارداد از کالیاری به اینتر بپیوندد.

ناینگولان که سابقه حضور در تیم رم را هم دارد، هنوز 2 سال دیگر با تیم اینتر قرارداد دارد اما با توجه به اینکه در برنامه های کونته جایی ندارد و به ندرت در ترکیب اصلی اینتر قرار می گیرد انتظار دارد با امضای این قرارداد که مدت آن 3 سال است به طور کامل از جمع اینتری ها جدا گردد و پیراهن کالیاری را بر تن کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ناینگولان در آستانه جدایی قطعی از اینتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناینگولان در آستانه جدایی قطعی از اینتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید