شرایط سفید استان بوشهر نسبت به شیوع کرونا

به گزارش وبلاگ ماریانا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به بستری شدن 11 بیمار حاد تنفسی در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر گفت: تا به امروز هیچ مورد مثبت بیماری کرونا در استان بوشهر نداشته ایم.

شرایط سفید استان بوشهر نسبت به شیوع کرونا

به گزارش وبلاگ ماریانا آنلاین به نقل از مهر، سعید کشمیری دوشنبه 12 اسفند در جمع وبلاگ ماریانا گفت: بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر را به عنوان بیمارستان مشخص قراردادیم تا اگر بیماری را سایر بیمارستان ها بعد از معاینات اولیه با علائم کرونا تشخیص دادند، با تمهیداتی به بیمارستان خلیج فارس منتقل گردد.

وی افزود: هم اکنون 11 بیمار بستری در بخش بیماری های تنفسی حاد بیمارستان داریم و خوشبختانه همه بیمارانی که تا نهم اسفند آنالیز شدند منفی بوده است و به ترتیب آزمایش ها در حال اجرا است. آخرین آزمایش ها منفی بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: و به خاطر این بیمارستان خلیج فارس را مشخص قراردادیم چون بالاترین آمادگی را برای درمان بیماری داشته باشیم.

کشمیری اضافه نمود: مردم باید همکاری لازم را داشته باشند. بیماری های بچه ها و زنان و زایمان به بیمارستان قائم، بیماران داخلی به دیگر بیمارستان ها، تصادفات و حوادث به بیمارستان تأمین اجتماعی منتقل می گردد و هماهنگی با اورژانس اجرا شده است.

وی ادامه داد: مردم هم فعلاً برای دیگر بیماری های معمولی به بیمارستان شهدای خلیج فارس مراجعه نکنند چون این بیمارستان را مشخص بیماری کرونا قراردادیم تا زنجیره این بیماری در استان شکل نگیرد و مراقب باشیم که غافل گیر نباشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: درصورتی که فعالیت اکیپ های مقابله با کرونا در کشور قطعی گردد، این تیم ها در استان نیز تشکیل خواهد شد. مردم نگران انتقال ویروس به وسیله این اکیپ ها نباشند.

منبع: همشهری آنلاین

به "شرایط سفید استان بوشهر نسبت به شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط سفید استان بوشهر نسبت به شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید