هیچ زلزله زده ای از شهرستان هریس در کانکس زندگی نمی کند

به گزارش وبلاگ ماریانا، حسن یحیوی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان اینکه روز چهارشنبه به 17 روستای شهرستان هریس گازرسانی خواهد شد، اضافه نمود: برای برنامه بهره برداری معاون وزیر نفت به شهرستان هریس سفر می نماید.

هیچ زلزله زده ای از شهرستان هریس در کانکس زندگی نمی کند

وی با اشاره به اینکه برطرف محرومیت یکی از برنامه های اصلی دولت در این شهرستان است، گفت: برای برطرف محرومیت در این شهرستان نگاه ویژه ای به توسعه روستاها و ایجاد زیرساخت های لازم برای زندگی و اشتغال داریم.

یحیوی با تاکید بر اینکه فرش هریس صندلی ویژه ای در کشور دارد، ادامه داد: فرش هریس طلایه دار فرش کشور است که می تواند نقش بسزایی در رشد مالی این منطقه داشته باشد.

فرماندار شهرستان هریس با بیان اینکه اتمام ساخت بزرگراه اهر - هریس - تبریز یکی دیگر از برنامه های اولویت دار دولت برای این شهرستان است، اضافه کرد: مبالغ و اعتبارات خوبی برای این بزرگراه اختصاص یافته است که تا خاتمه سال 95 این بزرگراه به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه پنج پیمانکار در این بزرگراه در حال کار هستند، گفت: بهره برداری از این بزرگراه باعث رشد مالی، صنعتی و گردشگری منطقه می گردد.

یحیوی به برطرف مسائل آب رسانی به روستاهای شهرستان هریس نیز اشاره نمود و ابراز داشت: برای برطرف این مشکل دو مجتمع آبرسانی نهند چای و شهید باکری افشرد احداث شده است که این دو مجتمع برای 32 روستا آب رسانی می نمایند.

وی در پاسخ به سوال وبلاگ ماریانا در مورد تعداد خانواده های زلزله زده ای که هم اکنون در کانکس زندگی می نمایند، گفت: هیچ زلزله زده ای از شهرستان هریس در کانکس زندگی نمی کند و به اندازه کافی واحدهای مسکونی و دامی احداث شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هیچ زلزله زده ای از شهرستان هریس در کانکس زندگی نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ زلزله زده ای از شهرستان هریس در کانکس زندگی نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید