فرهنگ و هنر

خلاقیت افزوده به اختراعات بشری سرعت می بخشد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گروه علوم و فناوری های نوین پژوهشگاه فضای مجازی، پژوهشگران و متخصصان، اخیراً در بحث و تبادل نظر در خصوص علل کاهش سرعت ظهور و رشد ایده های بدیع و اختراعات تازه در جوامع نوین، به این نتیجه رسیده اند که هوش مصنوعی می تواند با...

6 اسفند 1399

کارگردان پایتخت با جزیره به شبکه نمایش خانگی می آید

تهران (پانا) - سیروس مقدم، کارگردان با سابقه تلویزیون که سریال های پرمخاطبی را برای تلویزیون ساخته است این بار با سریال جزیره قدم در شبکه نمایش خانگی می گذارد.

3 اسفند 1399

دهقانکار: به آینده نمایشگاه مجازی کتاب خوش بین هستیم

به گزارش خبرنگاران ، ایوب دهقانکار، رئیس نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و مدیر عامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در برنامه پنج شنبه(18 دی ماه) شهر فرنگ شبکه خبر درباره برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به پرسش های مطرح شده پاسخ داد.

26 بهمن 1399

انشا در مورد عشق

انشا در مورد عشق که در توصیف یکی از احساسات زیبای انسان است را با بند مقدمه، بندهای بدنه اصلی و بند نتیجه گیری در مطلب پیش رو بخوانید.

6 بهمن 1399

اولین واکنش ها به فیلم زن شگفت انگیز 1984 از داستان جذاب آن حکایت می نمایند

چند هفته دیگر اکران عمومی فیلم زن شگفت انگیز 1984 (Wonder Woman 1984) شروع خواهد شد، ولی هم اکنون بعضی از منتقدان پیروز به تماشای این فیلم شده و درباره آن اظهار نظر نموده اند.

13 دی 1399

تکلیف ساخت سریال ها در اوج کرونا چیست؟

در روزهایی که ویروس کرونا بیش از پیش در کشور رخنه کرده و هر روز بر تعداد قربانیانش می افزاید، عده ای ناچار به کار کردن هستند و عده ای هم به طور کامل کار و کاسبی را تعطیل کرده اند. در این میان تولیدات تلویزیونی همچون گذشته به کار خود ادامه می دهند. ...

24 آذر 1399

راه حل های پاسخ شما در برابر سوالات سخت فرزندتان

گاهی بچه ها سوالاتی می پرسند که والدین در جواب دادن به آنها عاجز هستند و برای پاسخ به سوال سخت بچه هاه باید روش پاسخ به آنها و دانش لازم را کسب کنید.

19 آذر 1399

قوی ترین گوشی اندرویدی در مقابل آیفون 12

در زمینه کیفیت دوربین هنوز برای قضاوت زود است و باید منتظر بررسی های دقیق نهاد های مستقل باشیم، اما دوربین اصلی وان پلاس هشت تی دارای سنسور 48 مگاپیکسلی و دوربین اصلی آیفون 12 دارای سنسور 12 مگاپیکسلی است.

13 آذر 1399

چند راه چاره فوری و فوق العاده برای کاهش استرس

برای کاهش استرس روزانه خود گریه کنید، بنویسید، نفس عمیق بکشید، ورزش کنید، آواز بخوانید، مثبت اندیش باشید و به جهان اطراف خود عشق بورزید.

12 آذر 1399

تعبیر خواب قسم خوردن - سوگند خوردن در خواب چه مفهومی دارد؟

دیدن قسم خوردن در خواب بر دو نوع است یکی قسم و سوگند به راست و دیگری قسم به دروغ. با تعبیر خواب قسم خوردن همراه ما باشید.

11 آذر 1399

تمجید اتحادیه جهانی کشتی از ستاره کشتی آزاد ایران، اجرای فنون حسن یزدانی همچون بولدوزر

اتحادیه جهانی کشتی با انتشار فیلمی به تمجید از حسن یزدانی ستاره کشتی آزاد ایران پرداخت.

9 آذر 1399

جشنواره فیلم کوتاه تهران چگونه برگزار می شود؟

سیدصادق موسوی دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران تأکید کرد که این جشنواره در شرایط فعلی عملاً برگزار نمی شود و آغاز آن از هفتم آبان ماه محدود به آغاز ورکشاپ های مجازی است.

30 آبان 1399

کیفیت جشنواره فانوس نیروهای مسلح رشد چشمگیری نموده است

خبرگزاری خبرنگاران- داور بخش فیلم و آثار مستند چهارمین جشنواره فانوس نیرو های مسلح گفت: کیفیت جشنواره چهارم فانوس نیرو های مسلح به همراه افزایش تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره رشد چشمگیری داشته است.

27 آبان 1399

خبرنگاران انتخابات آشفته، تاجرپیشه ورشکسته

تهران - خبرنگاران- آمریکا حدود چهار هفته مانده به انتخابات ریاست جمهوری 2020، آشفته ترین و بی سروسامان ترین مبارزات انتخاباتی در طول تاریخ خود را تجربه می کند و در میانه این میدان، مستاجر تاجرپیشه کاخ سفید به عنوان یکی از دو نامزد این انتخابات، این بار...

20 آبان 1399

افزایش 50 درصدی هزینه بهداشت خانواده ها در سال کرونا

با یک حساب و کتاب سرانگشتی می توان با وجود رشد سریع قیمت ها و تشدید فشار کرونا از افزایش 50 درصدی هزینه های درمانی خانوارهای کشور تا خاتمه سال جاری سخن گفت.

18 آبان 1399

درباره ایران تحت فشار قدرت ها هستم

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، طی مصاحبه ای با نشریه اشپیگل آلمان به سوالات این نشریه در مورد ایران، عربستان سعودی و سایر موضوعات مرتبط پاسخ داد.

17 آبان 1399

ازدواج پنهانی و بی سرو صدای خبرنگاران هالیوود

مارگوت رابی بازیگر زیباروی هالیوودی با نامزد طولانی مدتش تام اکلریدر یک مکان غیر فاش شده در جلیج بایرون استرالیا ازدواج کرد.

14 آبان 1399

تعبیر خواب بازار

با تعبیر خواب بازار رفتن، تعبیر خواب خرید کردن در بازار و تعبیر خواب بازار متروکه و قدیمی همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

12 آبان 1399

معرفی رستوران ویکولو گریل تهران همراه با آدرس و تلفن

در این مطلب با رستوران ویکولو گریل تهران + آدرس و تلفن آشنا می شویم .

30 مهر 1399

شعر سایه با خط صمد بهرنگی

دختر امیرهوشنگ ابتهاج (ه.ا. سایه) تصویری از شعر این شاعر را با دست خط صمد بهرنگی منتشر نموده است.

29 مهر 1399
تعداد: (71)