روانشناسی

چند راه چاره فوری و فوق العاده برای کاهش استرس

برای کاهش استرس روزانه خود گریه کنید، بنویسید، نفس عمیق بکشید، ورزش کنید، آواز بخوانید، مثبت اندیش باشید و به جهان اطراف خود عشق بورزید.

12 آذر 1399

یک رابطه خطرناک؛ دیابت و کووید 19

یک فوق تخصص غدد و متابولیسم با بیان اینکه دیابت یکی از ریسک فاکتورهای مهم در ابتلا به نوع شدید کووید 19 است، گفت: شیوع عفونت در بیماران مبتلا به دیابت بیشتر است و در نتیجه ریسک و عوامل خطر بیماری نیز در این افراد بیشتر است.

30 آبان 1399

از غبغب خجالت نکش، آبش کن!

خبرنگاران: داشتن غبغب برای افرادی که چاقند یا اضافه وزن دارند، امری طبیعی است، اما گاهی این اتفاق می افتد که فرد باوجود طبیعی بودن وزن بدنش، با معضل غبغب دست به گریبان می گردد.

21 مهر 1399

جیب مان را چگونه مدیریت کنیم؟

خبرنگاران: از طبقه متوسط جامعه گرفته تا میلیونرها، همه افراد هر از چند گاهی نسبت به منابع اقتصادی خود احساس خطر می نمایند. در این مواقع پول بیشتر لزوما مسائل اقتصادی را حل نمی نماید بلکه آموزش و توسعه مهارت های مدیریت پول است که به شما یاری می نماید. با...

19 شهریور 1399

19 کاری که افراد دارای هوش هیجانی انجام می دهند

هوش هیجانی در زندگی روزمره چه نقشی ایفا می کند؟ 19 عمل زیر نشان می دهد چگونه بعضی از افراد به جای اینکه در برابر این هوش هیجانی تسلیم شوند، می توانند احساساتشان را به کار گیرند.

16 مرداد 1399

اشتغال و مسکن؛ مهمترین دغدغه بزرگترین اقلیت جمعیت کشور

خبرنگاران/یزد رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان با بیان این که معلولان بزرگترین اقلیت جمعیتی دنیا محسوب می شوند، نامگذاری روزی به عنوان روز دنیای معلولان را تلنگری بر وجدان های بیدار مبنی بر این که معلولیت از ما دور نیست، خواند و تاکید نمود: معلولین...

28 دی 1398